TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral Manisa’da

banner297

2 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olan TÜGİK genel kurulunda yeniden aday olacak TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'ın yönetimine Manisa’dan iki isim dahil oldu.

Manisa 29.01.2022, 21:28
TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral Manisa’da

Türkiye iş dünyasına yön veren en önemli derneklerden olan Türk yönetimine iki isim birden vererek büyük bir başarıya imza atan Manisalı genç iş insanları başta Halil Ağırbaşlı olmak üzere Yüksek İstişare Kuruluna da Ömer Özkara’yı vererek Manisa’nın Ankara’da sesi olmayı hedefliyor. 
Genel Başkan Erkan Güral Manisa’ya çıkarma yaptı.
MAGİAD Başkanı Halil Ağırbaşlı ve yönetim kuruluna yaptığı ziyaretten son derece memnun kalan Erkan Güral, kendi sosyal medyasında, "Evime hoş geldim muhteşem karşılama" şeklinde paylaşımda bulundu.
MAGİAD Başkanı Halil Ağırbaşlı ve yönetimi genç dinamik kadrosu ile Genel Başkan Erkan Güral'ın her daim yanında olduklarını beyan ederek, Erkan Beye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 
Erkan Güral,  Manisa genç insanlarının önceki yönetimleri de dahil olmak üzere şimdiki başkanı Halil Ağırbaşlı ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde bulunduklarını ve Türkiye’nin lokomotifi olan Manisa’da bu şekilde karşılanmaktan son derece mutlu olduğunu dillendirdi.

Yorumlar (0)
22
açık