TREN GARINDA KORKUTAN YANGIN

Manisa’da tren istasyonunda işçilere ait vagon alev alması sonucu olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

MANİSA 05.03.2020, 12:58 05.03.2020, 14:05

HABER: SERKAN ÖZCAN
Olay  Manisa’nın Şehzadeler İlçesinde bulunan tren garında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Devlet Demir Yolları işçilerinin kullandığı vagonda yangın çıktı. Olay yerine  çok sayıda polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa süre  içinde  olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına  müdahale ederek söndürdü. Yetkililer, yangının çıkış nedenini araştırıyor.

ALKOL ŞİŞELERİ DİKKAT ÇEKTİ

İha'nın edindiği bilgilere göre ise Manisa Garı'nda yıllardır atıl bir vaziyette duran ve kullanılmayan tren vagonlarından birinde çıkan yangın üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Trafik polisleri tarafından yangının olduğu bölgede trafik akışı durdurulurken, Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın yaklaşık bir saatlik çalışma sonucunda söndürüldü. Atıl bir vaziyette duran vagonların madde bağımlılarının mekanı haline geldiği iddia edilirken, yangının çıkış nedeni hakkında inceleme başlatıldı. Yanan vagonların çevresindeki alkol şişeleri ise dikkat çekti.

Yorumlar (3)
istasyon yakını 8 ay önce
kaldırın lütfen şu kullanılmayan vagonların şehrin orta yerinde keşmekeş bi halde berbat görünüyor. tam merkezde durmak zorundalar mı bu atık vaziyette vagonlar!!!
Metin Er 8 ay önce
Burası Şehzadeler ilçesi tren garı değil,"Manisa Garı"dır. Haber Manisa garında vagon yandı olmalı. Çünkü Manisa'da bir tane tren garı var. Buna benzer Beyazfil,Ulu park,Organize sanayi haberleri de bu şekilde olmalı. Gereksiz ayrıntı kafa karıştırır.
Recep 8 ay önce
Çok iyi olmuş
20
açık