TARIM FUARI BEREKETİ

banner297

Tekno Tarım Manisa 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda firmalar satışlarını ikiye katladı. Fuarda binlerce Manisalı çiftçi ile buluşan firma temsilcileri satışlardan memnun. Çiftçiler de fuara özel kampanyalardan faydalandıkları için fuara akın etmeye devam ediyor.

Manisa 06.11.2021, 15:28
TARIM FUARI BEREKETİ

Manisa Tarım Fuarı, bu yıl da büyük ilgi görüyor. Manisa çiftçisi bu yıl da Fuar Merkezi'ne akın ediyor. Fuar, tarım üreticilerinin teknolojik gelişmelerle buluşmasına imkan sağlarken, bir yandan da yeni tarım makinelerinin tanıtımına olanak sağlıyor.

Çiftçilere bu yıl da fuara özel çeşitli kampanyalar sunuluyor. Hibe ve 5 yıla varan kredi imkanları ile çiftçiler tarım araçlarını satın alabiliyor. Peşin fiyatına da yüksek oranda indirimler uygulanıyor. Birçok tarım aracı şimdiden satıldı. Satılan ürünlerin üzerine, alan kişilerin isimleri yazıldı.

TARIM FUARI, PAZAR AKŞAMINA KADAR AÇIK OLACAK

Türkiye'nin birçok ilinden 100'ü aşkın üretici firma, sektörün öncü firmalarının yanı sıra 10'un üzerinde kurum ve kuruluşun da standının yer aldığı fuar, 7 Kasım Pazar Günü’ne kadar, 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. 

Yorumlar (0)
9
orta şiddetli yağmur