SAĞLIK BAKANI MANİSA'YA MI GELİYOR?

Bakan Koca, "Bu hafta da zannediyorum İzmir ve bölge illerine gitmek şeklinde bir planımız var. Ama bu ziyaretleri yaygın bütün illerimize ve bölgelere yapmak istiyorum. Hem orada yakınen görmek, hem alınması gereken tedbirleri, hem de o bölge için yapılan ve yapılması gereken yatırımları da gündeme alarak ve bir de özellikle çalışanlarımızı yerinde görerek onları motive etme noktasında da çaba içinde olma gayreti içindeyiz" açıklamasında bulundu.

MANİSA 17.09.2020, 10:29 17.09.2020, 10:41

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı verilere göre yoğun bakım yatak doluluk oranları Manisa'da yüzde 69,6, İzmir'de ise bu oran yüzde 72,5'lerde.

Bakan Koca, İzmir ve çevre illerini ziyaret etmeyi planlıyor.

Bakan Koca, "Bu hafta da zannediyorum İzmir ve bölge illerine gitmek şeklinde bir planımız var. Ama bu ziyaretleri yaygın bütün illerimize ve bölgelere yapmak istiyorum. Hem orada yakınen görmek, hem alınması gereken tedbirleri, hem de o bölge için yapılan ve yapılması gereken yatırımları da gündeme alarak ve bir de özellikle çalışanlarımızı yerinde görerek onları motive etme noktasında da çaba içinde olma gayreti içindeyiz" dedi.

Yorumlar (2)
manisa 1 hafta önce
eylül başına kadar Bakanın açıklamalarını ilgiyle ve inanarak izliyordum. 2 eylülde bir yakınım iş arkadaşı pozitif tanısı aldı (7-8 metrekare odada beraber 4 kişi çalışıyorlar) pozitif tanısı alan arkadaşı 14 gün evde karantinaya alındı fakat diğer 3 kişiyi ne arayan ne de soran oldu ve işe gitmeye devam ettiler. sanırım filyasyon-temaslı söylemi falan biraz sloganik. Sayın Bakan Halkta yeniden güven sağlaması gerekiyor ne yazık ki.
Sağlıkçı 1 hafta önce
Gelin Sayın Bakanım Manisa'ya. Size o kadar çok anlatmak istediklerimiz var ki...
21
açık