banner299

banner298

POLİS VE JANDARMAYA BAYRAM ZİYARETİ

banner297

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Manisa genelindeki trafik uygulama noktalarını ziyaret etti ve tam kapanma kapsamında Ramazan Bayramında görev başında bulunan kolluk kuvvetlerinin bayramını kutladı.

Manisa 13.05.2021, 18:28
POLİS VE JANDARMAYA BAYRAM ZİYARETİ
banner388

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Akhisar, Saruhanlı, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde bulunan jandarma ve emniyet uygulama noktalarını ziyaret etti.  Vali Karadeniz’e Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Manisa İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım eşlik etti. Vali Karadeniz daha sonra Manisa Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. 

Yapılan ziyaretin denetimden ziyade bayram ziyareti olduğunu belirten Vali Karadeniz, “Bu, denetimden ziyade bayramda görev yapan polis ve jandarma ekiplerimizin uygulama noktalarımızda bayramlarını kutlama amacıyla yapılmış bir ziyarettir. Bu kısıtlama döneminde tedbirlerin tam uygulanması için onlar il ve ilçe giriş çıkışlarındaki denetimlerine bayramda da devam ediyorlar. Yolun sakinliği de bayramda da vatandaşlarımız da kısıtlamalara uyma konusundaki kararlılığını gayet iyi göstermektedir. İnşallah bu kısıtlama dönemindeki bu fedakârlığın sonucunu hem ülke olarak hem de Manisa olarak alacağımızı düşünüyorum. Hem sosyal hayatın hem ekonomik hayatın eski günlerine dönmesini temenni ediyorum. Bundan sonraki bayramlarımızın bundan daha güzel olmasını diliyorum” 

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu