ÖZEL'DEN BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARINA TEPKİ

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Böyle bir pandemi sürecinde hekimlerin meslek örgütünü hedef almak ve tehdit etmek büyük sorumsuzluktur. Bu saldırılara karşı kamuyu bilgilendirme sorumluluğunu yerine getiren Türk Tabipleri Birliği'nin ve canı pahasına mücadele eden tüm sağlık çalışanlarının yanında duracağız" ifadelerini kullandı.

MANİSA 16.09.2020, 22:08 16.09.2020, 22:14
ÖZEL'DEN BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARINA TEPKİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği'ni "ihanet oluşumu" olarak nitelendirdi.  Bahçeli, "Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır" dedi.

Bahçeli'ye CHP'li Özel'den tepki geldi. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Böyle bir pandemi sürecinde hekimlerin meslek örgütünü hedef almak ve tehdit etmek büyük sorumsuzluktur. Bu saldırılara karşı kamuyu bilgilendirme sorumluluğunu yerine getiren Türk Tabipleri Birliği'nin ve canı pahasına mücadele eden tüm sağlık çalışanlarının yanında duracağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
19
açık