OKUL MÜDÜRÜ CORONA VİRÜSE KAŞI İLAÇLAMA YAPTI

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Hafsa Sultan İlkokulu Müdürü Süleyman Bozok kendi imkanlarıyla bütün okulu ilaçlama pompası ile dezenfekte etti.

MANİSA 11.03.2020, 17:39 11.03.2020, 17:44
OKUL MÜDÜRÜ CORONA VİRÜSE KAŞI İLAÇLAMA YAPTI

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Hafsa Sultan İlkokulunda tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüse karşı tedbirler artırıldı. Okul Müdürü Süleyman Bozok, okuldaki eğitimin tamamlanıp öğrencilerin evlerine gitmesinin ardından ilaçlama pompası ile bütün okulu ilaçlama yaparak hijyen çalışmalarını artırdı. Okul Müdürü Bozok ilaçlama yaparken okulda görevli personel de tuvaletlerde detaylı hijyen çalışması gerçekleştirdi. Tuvaletler, sınıflar ve koridorlar dahil bütün okulun ilaçlama pompası ile dezenfekte edilmesi okul velileri tarafından da takdirle karşılandı.
Hafsa Sultan İlkokulu öğrenci velisi Safiye Türkel, "Hafsa Sultan İlkokulu öğrenci velisiyim. Dünden beri korona virüsüyle alakalı okul müdürümüz Süleyman Bozok tarafından bütün okul hijyenik bir şekilde temizlenmiştir. Çalışmalar devam ediyor. Kendisine gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Yorumlar (11)
Cray 8 ay önce
İnandırıcı değil diyen arkadaş. Bende öğretmenim. Bu görevi yapan idareci devletten büyük. Senin devlet dediğin elektriği-suyu- 1 personelin maaşını ödedikten sonra başka hiç bir şey yapmıyor. Sen neyden bahsediyorsun.
Habere bak 8 ay önce
Bu nasıl haber ya devletten daha mı büyük bu adam kendi imkanları ile yazıyor.okulun bütçesinden alınan ilaçlar deterjanlar nasıl oluyor da kendi imkanı oluyor.fotoğraf çekilmek hoşuna gidiyor şow için yapıyor hiç inandırıcı değil
mns45 8 ay önce
Tuvaletleri temizleyen görevli de galiba yeri temizlediği fırçayı kapılara da sürüyor:)) Hijyen ve temizlik had safhada, evet:))
mustafa 8 ay önce
Allah aşkına fikir sahibi olmadan söz sahibi olmuşsunuz. koca okulu 300-500 tl gibi bir fiyata çok rahat dezenfekte edebilirsiniz. yeterki doğru kişi ve bilgilere sahip olun.
Not: ilaçlamacıyım işin içindeyim
Barboros 8 ay önce
Emeği düşüncesi yeter. Insaf ilaçlatmaya kalksa ilaç parasını geçer. Çok güzel haber. Sonuçta işi bu değil emeğinize sağlık hocam
Yasen 8 ay önce
Ah be müdürüm, bu işi 11.03.2020 tarihi itibariyle neredeyse ilimizdeki tüm okul müdürleri personellerine yaptırdı. Bu iş müdürün değil, hizmetli personelin görevi. Senin görevin yaptırmak. Reklâm için eğitimci, müdür kendini bu hallere düşürmemeli.
Milli irade 8 ay önce
Müdür dediğin böyle olur.
Manisalı 8 ay önce
Tüm okullar dezenfekte ediliyor.Reklam kokan hareketler bunlar.
Semih Erden 8 ay önce
Reklamı bırakıp iş yapsak daha güzel olacak bırakın bu işleri kardeşim beklentiler
veli 8 ay önce
Bizim türk milleti Her güzel işin içine yapmakta 1 numaradır. Bir taktir yok. Ne yani müdürün reklama ihtiyacımı var. vekilliğemi soyundu. Zır cahil insanlarla dolu etraf. BAŞTA müdür olmak üzere hepsinin Ellerine, yüreğinize sağlık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık