banner299

banner298

MİLLET ÇARŞISINDA HER SALI SOSYETE PAZARI KURULUYOR

banner297

Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ve Özkanlar Yeni Bornova Pazarı, her Salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda açılıyor. Kozmetikten, takıya, kıyafetten, ev gereçlerine marka ürünler uygun fiyata her Salı Yunus Emre Millet Çarşısı’nda vatandaşların hizmetine sunuluyor. 

Manisa 29.12.2020, 18:57
MİLLET ÇARŞISINDA HER SALI SOSYETE PAZARI KURULUYOR
banner388

Türkiye’nin en modern 2 katlı kapalı pazaryerini bünyesinde barındıran Yunus Emre Millet Çarşısı’nda Meşhur Bostanlı Sosyete Pazarı ve Özkanlar Yeni Bornova Pazarı her Salı Yunus Emre Millet Çarşısında açılıyor. Birinci katta açılan Manisa Sosyete Pazarı’nda kozmetikten, takıya, kıyafetten, ev gereçleri marka ürünler uygun fiyata satışa sunuluyor. Yunus Emre Millet Çarşısı ikinci katta ise her Salı kurulan sebze ve meyve pazarı da sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hijyenik bir ortamda kurulmaya devam ediyor.

Yorumlar (1)
Manisalı 6 ay önce
Ülke olarak okullar, hastaneler, düğünler kapatılıyor, kamyonla para döktüğünüz, şirin görünmesi içinde seçuklu mimarisine benzetmeye çalıştığınız ucube yapı boş kaldı demesinler diye, insanları burada bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. Tabi otobüslerde cabası.
30
az bulutlu