MHP'den Bulgay’a tebrik ziyareti

banner297

MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde başkan seçilen Manisa Meyve Sebze ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay'ı ziyaret etti.

Manisa 28.01.2022, 17:20
MHP'den Bulgay’a tebrik ziyareti

Bulgay’ı tebrik eden Öner, görevinde başarılar diledi. Başkan Öner’e MHP Manisa esnaflardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Muammer Babuş, başkan yardımcıları Ali Dağlıoğlu, Çelebi Aslan eşlik etti. MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, ‘MHP Manisa teşkilatı olarak her zaman pazarcı esnafımızın yanındayız. Yaz kış demeden tezgah açan pazarcı esnafımıza hayırlı bol kazançlar diliyorum. Biz her zaman onlara destek veriyoruz projeleri olduğu zamanda destek vermeye hazırız. Her konuda bize başvurabilirler kapımız onlara her zaman açık’’ dedi.
MHP'nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Bulgay, ''Oda seçimini hayırlısıyla kazandık. Ekibimizle beraber çalışmalara başladık. Bir yandan misafirlerimizi ağırlıyoruz bir yandan da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. MHP İl yönetimden de pazar yerleri noktasında bize destek olmalarını bekliyoruz. Hep beraber pazarcı esnafına Manisa'ya hizmet edeceğiz’’ dedi.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu