METİN HARA 3 EKİM'DE MANİSA KİTAP FUARI'NDA

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, 1 Ekim Cuma günü Fuar Merkezi'nde açılacak. 10 gün sürecek olan fuarda çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak.  Kitap Fuarı'nda yazar Metin Hara, söyleşi düzenleyip kitaplarını imzalayacak.

Manisa 28.09.2021, 14:03 28.09.2021, 14:10
METİN HARA 3 EKİM'DE MANİSA KİTAP FUARI'NDA

​Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açacak. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluşacağı etkinlik 1-10 Ekim tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler imza günlerinde kitapseverlerle bir araya gelecek.  
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı bulacak.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalayacak.

Fuar, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüşecek.

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

METİN HARA'DAN KİTAP FUARI'NDA SÖYLEŞİ

Yazar Metin Hara, 3 Ekim Pazar günü saat 14.00'te Fuar Merkezi'nde “Başka Bir Dünya Mümkün” adlı söyleşiyle okuyucuyla buluşacak. Metin Hara, saat 15.00'te kitaplarını imzalayacak.

Yorumlar (0)
12
açık