banner299

banner298

METEOROLOJİDEN MANİSA'YA YAĞIŞ UYARISI

banner297

Meteorolojiden yapılan uyarıda Manisa'da aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı havanın etkili olacağı kaydedildi.

Manisa 20.04.2021, 09:33 20.04.2021, 09:40
METEOROLOJİDEN MANİSA'YA YAĞIŞ UYARISI
banner388

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Kayseri, Sivas çevreleri ile İzmir, Manisa ve Çankırı'nın kuzeyinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının; güney, iç ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde, batı kesimlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın ise genellikle güney ve güneybatı, kuzeybatı kesimlerde kuzey yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/sa), Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusunun yüksekleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kuvvetli fırtına (70-90 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

MANİSA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Yorumlar (0)
14
açık