METEOROLOJİDEN MANİSA'YA SON DAKİKA SEL UYARISI

banner297

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesabından son dakika uyarıda bulundu. Manisalıların sel ve diğer olumsuzluklara karşı dikkat edilmesi gerektiği belirtildi.

Manisa 23.06.2021, 13:37 23.06.2021, 14:20
METEOROLOJİDEN MANİSA'YA SON DAKİKA SEL UYARISI

Manisa yaz sıcaklarıyla kavrulmaya başlarken Meteorolojiden son dakika uyarı geldi. Yapılan sel uyarısı dikkat çekti. Manisa'nın kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği ifade edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan uyarı şöyle:

"Bugün öğle saatlerinden sonra Balıkesir, Çanakkale'nin doğusu ve Manisa'nın kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkat!"

Bir uyarı da Manisa Valiliğinden

Manisa Valiliğinden yapılan uyarıda, "Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün öğle saatlerinden sonra Manisa’nın kuzey kesimlerinde (Soma, Kırkağaç, Akhisar, Gördes, Demirci, Köprübaşı, Selendi) yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karsı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.

Başlama-Bitiş Zamanı

23.06.2021 14:00 - 23.06.2021 19:00

Yorumlar (0)