MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ataç'tan Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

banner297

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’ı ziyaret ederek bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Filizkan, MCBÜ’nün önemli çalışmalara imza attığını kaydetti. 

MANİSA 11.01.2021, 16:17
MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ataç'tan Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, basının özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarına kadar yoğun bir şekilde çalıştığını belirtti. Üniversite olarak basın ile beraber olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Rektör Ataç, birlikte sorunların üstesinden geleceklerini vurguladı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi yanında akademisyenler için yapılan binanın tamamlandığını belirten Rektör Ataç, “Bu bina bizi rahatlatacak. Allah izin verirse Manisa’nın sağlık turizmine katkı sağlayacağız. Şubat ayında açmayı planlıyoruz. Ciromuzu pandemiye rağmen yüzde 70 oranında artırdık. Bize düşen elimizden gelenini en iyisini yapmaktır. Bizim insanımızı her şeyin en güzelini hak ediyor” dedi. 
Rektör Ataç, Türkiye’deki üniversiteler arasında uzaktan eğitime hemen başlayan ilk üniversitelerden biri olduklarını kaydetti, bu konuda hatta bazı üniversitelere katkı sağladıklarını söyledi.

Yorumlar (0)
5
az bulutlu