MASKİ duyurdu! Bu mahallelerde su kesintisi yaşanıyor

banner297

MASKİ, Bahri Sarıtepe Caddesinde yaşanan içme suyu ana hattı patlağı nedeniyle Güzelyurt Mahallesinin tamamı ile 75. Yıl Mahallesinin bir kısmında su kesintisi yaşandığı bildirdi.

Manisa 18.01.2021, 11:03 18.01.2021, 11:09
MASKİ duyurdu! Bu mahallelerde su kesintisi yaşanıyor

Manisa'da seyir halindeki minibüs, yarılan yerin içine düştü. İlginç olay Manisa'nın Yunusemre ilçesi Kenan Evren Sanayi Sitesi Bankalar Caddesi üzerindende meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sabah saat 06.00 sıralarında, 45 J 0808 plakalı minibüs seyir halindeyken aniden lağım suyu gideri patladı. Yol çöktü. Araç, yarılan yere saplandı. Sıkışan araç, vinç yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarldı.

BÖLGEDE SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR

MASKİ, Bahri Sarıtepe Caddesinde yaşanan içme suyu ana hattı patlağı nedeniyle Güzelyurt Mahallesinin tamamı ile 75. Yıl Mahallesinin bir kısmında su kesintisi yaşandığı belirtildi.

Yapılan açıklamada, "Bahri Sarıtepe Caddesinde yaşanan içme suyu ana hattı patlağı nedeniyle Güzelyurt Mahallesinin tamamı ile 75. Yıl Mahallesinin bir kısmında su kesintisi yaşanmaktadır. Ekiplerimiz 500’lük ana boruyu tamir etmek için çalışıyor" denildi.

Yorumlar (0)
3
açık