MASKİ'DEN AVM YAPILMASI PLANLANAN ALANDA ÇALIŞMA

Manisa Adalet Sarayı arkasında AVM yapılması planlanan alan için MASKi ekipleri yolda kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları gerçekleştirdi.

MANİSA 15.09.2020, 17:39
MASKİ'DEN AVM YAPILMASI PLANLANAN ALANDA ÇALIŞMA

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılında kamu menfaati gözeterek satın aldığı Manisa Adalet Sarayı arkasında yer alan arsayı açık ihale ile 80 milyon 63 bin 100 liraya satışını gerçekleştirmişti.

41 bin 222 metrekarelik alana yapılması planlanan AVM ve Rezidans için MASKİ yolda kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları yaptı.

MASKİ'den çalışmalarla ilgili yapılan açıklamada, "Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi Adliye Binası yanında inşaatına başlanan AVM ve konut alanı için açılan yeni yolda kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları tamamlandı" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (2)
Ali oz 1 hafta önce
Kamu menfaati yok o satışta. İki yıl önce 45 milyona vatandaştan al. 80 milyon sat. Manisa'nın en iyi arsası birilerine belediye aracılığı ile satıldı. O AVM ye sayın Cengiz Ergünun seçim vaadi vardı birinci dönem başkanlığında. Ben üç kere cengiz Ergün e oy veren olarak ... diyorum. O alana telefirikte yapılacaktı. Unutmadık...saygilar
Yeliz 1 hafta önce
Biz 10 yıldır imar beklıyoruz kiralarda sürünüyoruz. Oy isterken hep vaat vaat ama hep kendi mahallenize yapıyorsunuz. Hani Turgut Özal mahallesine imar geliyordu Nurlupınar ne oldu. AVM Mİ SART şart oldu acil ihtiyaç Avm mi konut mu. YETER YETER çoluk çocuk rezillik çekiyoruz duyun sesimizi artık. Verdiğiniz sözleri tutun.
21
açık