MASKİ'den açıklama: Alaybey, Dilşikar, Nişancıpaşa mahalleleri...

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Alaybey ve Dilşikar Mahallelerinde meydana gelen kısmi su kesintileri ile Nişancıpaşa mahallesindeki basınç düşüklüğüne neden olan sorunu alan taraması çalışmaları ile tespit etti. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Genel Müdür Burak Aslay, söz konusu sorunun MASKİ dışında altyapı çalışması yürüten başka bir firmanın yapmış olduğu kazılarda içme suyu hattına kaçan taşlar yüzünden tıkanıklıkların meydana geldiğine vurgu yaptı.

Manisa 19.08.2021, 15:24
MASKİ'den açıklama: Alaybey, Dilşikar, Nişancıpaşa mahalleleri...

MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu alan taraması sonucunda Şehzadeler ilçesine bağlı Alaybey ve Dilşikar mahallelerindeki kısmi su kesintileri ile Nişancıpaşa mahallesindeki basınç düşüklüğüne neden olan tıkanıklıkları bularak gerekli müdahaleler yapıldı. MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür yardımcısı Erman Aydınyer ile birlikte tıkanıklık yaşanan iki noktada yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Genel Müdür Aslay, yapılan çalışmaların en kısa sürede bitirilip suların tekrar verilmesi konusunda talimat verdi.

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, MASKİ dışında altyapı çalışması yürüten başka bir firmanın yapmış olduğu kazılarda içme suyu hattına kaçan taşlar yüzünden tıkanıklıkların meydana geldiğine vurgu yaparak, “Ekiplerimizin hummalı çalışmaları sonucunda tıkanıklık yaşanan noktalar tespit edilerek gerekli müdahaleler yapılmıştır. En kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanarak sular yeniden verilmeye başlanacaktır. Ekiplerimiz çalışmalarına ivedilikle devam etmektedir” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
38
açık