MANİSA’DAKİ HASTAYLA İLGİLİ SONUÇ AÇIKLANDI

Manisa'da özel bir hastaneye yüksek ateş şikayetiyle başvuran hasta, corona virüs şüphesiyle başka bir hastaneye sevk edilerek karantina altına alınmıştı. Hastanın yapılan ilk tetkik sonuçlarına göre corona virüs bulgusuna rastlanmadığı bilgisi alındı. Kesin sonuçların da negatif çıktığı öğrenildi.

MANİSA 11.03.2020, 15:56
MANİSA’DAKİ HASTAYLA İLGİLİ SONUÇ AÇIKLANDI

Umre'den dönen bir Türk vatandaşı, yüksek ateş şikayetiyle başvurduğu özel hastanede ilk müdahalesi yapıldıktan sonra corona virüs şüphesiyle başka bir hastaneye sevk edildi. Şüpheli vatandaş, sevk edildiği hastanede karantina altına alındı.

Hastada ilk tetkiklere göre herhangi bir corona virüs bulgusuna rastlanmadığını Manisahaberleri.com olarak duyurmuştuk. Hastayla ilgili tetkikler devam ediyordu. Bugün kesin sonuçlar da geldi. Hastada corona virüs bulgusuna rastlanmadı.   

Yorumlar (2)
Firuze 8 ay önce
Allahim güzel rabbim güzel Türkiyemizi kötüluklerden körü.Iyi niyyetli çok düşünceli,sevgi dolu sayin Cumhur başkanimize çok teşekkür ederim Türkiyeni bu kadar koruduğu hepimizi ailesi sanib çabalab düşündüğü için. Kimse hasta olmasin inşAllah.
Tlg 8 ay önce
Inanalimmi ?
22
açık