Manisa’da yeni bir dinlenme alanı yapılıyor

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaçay Dinlenme Alanı’nda yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, son durumu hakkında bilgi aldı.

Manisa 12.04.2022, 11:32 12.04.2022, 12:07
Manisa’da yeni bir dinlenme alanı yapılıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaçay Dinlenme Alanı’nda yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, son durumu hakkında bilgi aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehrin nefes alması, vatandaşların daha yeşil bir alanda zamanlarını değerlendirmesi için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yeşil alanların arttırılması için sürekli çaba içinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Yunusemre ilçesinde yer alan alandaki çalışmalarını tamamlama noktasına geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, içinde yürüyüş yolları ve tartan pist gibi etkinlik alanlarının yer aldığı alanda incelemelerde bulundu, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Öztozlu’ya incelemesinde Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay eşlik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, yapılan çalışmalarda gelinen son durum hakkında verdiği bilgilerde, “Güzelyurt Mahallesi Karaçay Dinlenme Alanı’nda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla başlattığımız çalışmalarda son aşamaya geldik. Yürüyüş yolları, süs havuzu, büfe, aydınlatması ve yeşil alanlarıyla Yunusemre ilçemize kazandırmak için son günleri sayıyoruz. Çalışmalarımız yüzde 90 oranında tamamlandı. Çok kısa zaman içinde tartan pist imalatlarımızı tamamlayarak Yunusemre ilçesine güzel bir alanı kazandırmış olacağız. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (11)
Ahmet 1 ay önce
Manisada yaşayan bir vatandaş olarak buradan sormak istiyorum;
1-Manisa şehir içi ulaşımdaki, sorunlar neden çözülemiyor?
2- Manisa Merkezde insanlar araçlarla binalar arasına şıkışıp kaldı, otopark sorunu neden çözülmüyor?
3-Özellikle hafta sonları Akhisar yönünden Manisaya gelir iken, Yeni köyden sonra sıkışan trafikte 40 dakikada Çevre yolu ışıklarına gelindiğini sanırım biliyorsunuzdur.Çevre yolu, Otogar ve Turgutlu yolu girişine viyadük yapılması gerekmiyormu? Manisada yaşayan kimi sorarsanız sorun;Manisa yaşanılması en zor şehirlerden biri olduğu söylenecektir. En azından benim çevremden işittiğim bu yönde. Sayın yetkililer Manisa'nın gerçek sorunlarını ne zaman çözeceksiniz?
Tam Manisalı 1 ay önce
Büyükşehir Belediyesini Manisadaki bu yer seçimlerinden ötürü kutluyorum. Bu haberde belirtildiği gibi Tüm Manisa kanalizasyonunun temizlendiği Arıtma Tesisinin yanıbaşında harika kokular eşliğinde manisalılar dinlenebilecek, Şehir Hastanesinde Mezar manzaralı odalarla psikolojisi düzelecek, Manisa çöplüğünün dibine yapılan Yeni Akgedik Toki yerleşkeside ayrı bir güzellik
Rıfat Zelalem 1 ay önce
Muhtemelen bu parkta köpekler için yapılıyordur, çünkü artık hiçbir parka girilemez oldu!!!
Semih 1 ay önce
Yetkililere sunu sormak istiyorum Atatürk kent parkın her kapısında özel gubenlik olmasına ve kapıda da köpek ve bisiklet içeri giremez yazmasına rağmen neden bisikletliler içeri alınıyor bunlar özellikle çocuklar için tehdit olusturuyor bakiyosun herkesin elinde tasmalı bir köpek sokmuş içeri insanların oturup çay içtiği muhabbet ettiği yerlere çok doğal biseymis gibi kopeklerinin pisliklerini yaptırıyorlar bu hakikaten en basit ifadeyle görgüsüzlük
TOKİ 3 SAKİNİ 1 ay önce
BİRDE TOKİ 3 KONUTLARININ ORADA BİR DİNLENME YERİ YAPIN.
Özden deborah 1 ay önce
Bu park sevdası nedir manisa belediyelerinin , bu bölgeye kültür sanat evleri yapılsa, etkinlikler kurslar düzenlense, resim, heykel seramik vs gibi sanatsal çalışmalar yapılsa, her bölgede bu tarz şık binalar yapilsa geniş çimli bahceleri olsa , fonksiyonel olarak faliyet gösterse olmaz mı her köşeye park yapıyorsunuz, o parklarda bu güneşli memlekette ,ne gölgelik ne bankli ne kamelyali oluyor ,insana hizmet etmeyen bol bol park ,teşekkür ediyorum çalışmalarınız için.oylarda parklardan gelecek..
Ahmet 1 ay önce
Muradiye'ye de bakarmısınız bir ara acaba
Ali inci 1 ay önce
Bir an önce bitmeli çok uzadı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık