banner299

banner298

Manisa Valisi’nden Kontrollü Normalleşme Dönemiyle ilgili uyarı   

banner297

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine gönderdiği Kontrollü Normalleşme Döneminde "Dinamik Denetim Modeli” genelgesi doğrultusunda gerçekleştirilecek olan denetimlere ilişkin Vali Yaşar Karadeniz Başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Manisa 03.03.2021, 19:06
Manisa Valisi’nden Kontrollü Normalleşme Dönemiyle ilgili uyarı   
banner388

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım,  İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Belediye Başkanları, Esnaf ve Ticaret Odaları yetkilileri katıldı.

Toplantıda, Covid-19 salgını ile mücadele döneminde illerin 4 ayrı risk grubuna ayrılarak salgınla mücadeledeki tedbir seviyelerinin belirlendiği Kontrollü Normalleşme Döneminde “Dinamik Denetim Modeli” kapsamında İlimizde gerçekleştirilecek olan denetimler görüşüldü.

Toplantıda konuşan Vali Karadeniz, İlimiz genelinde kontrollü normalleşme döneminde işletmelerin ve vatandaşların maske, sosyal mesafe, hijyen ve belirlenen tüm tedbirlere uymasının kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği ve tam anlamıyla normalleşmenin sağlanabilmesi açısından önemli olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)
24
açık