MANİSA SEYAHAT'İN SEVİLEN İSMİ KORONADAN HAYATINI KAYBETTİ

banner297

Polis memurluğundan emekli olduktan sonra 25 yıldır Manisa Seyahat firmasında çalışan Hüseyin Aslan, yakalandığı Covid-19 virüsüne yenik düştü. Aslan’ın ölümü Emniyet çevresinde ve Manisa Seyahat ailesini acı haber sonrası yasa boğuldu.

MANİSA 05.12.2020, 12:41 05.12.2020, 22:35
MANİSA SEYAHAT'İN SEVİLEN İSMİ KORONADAN HAYATINI KAYBETTİ

Haber: Ahmet Ünsal

Manisa Seyahatin kurucu müdürü Halit Dirik tarafından göreve getirilen Hüseyin Aslan, geçtiğimiz hafta birlikte çalıştığı arkadaşlarına “Ben grip gibi oluyorum sizleri risk altına sokmadan sizlerden izin istiyorum” diyerek çalıştığı iş yerinden ayrıldıktan bir gün sonrasında gittiği hastanede yaptırdığı testinin pozitif çıkması üzerine yoğun bakıma alındı.

Bir hatadır hastane ortamındaki tedaviye yenik düşen Hüseyin Aslan’ın ölümü tüm sevenlerini derinden üzdü.
Manisa Seyahat Başkanı Levent Zibeller, yarım asra yakındır can siperhane çalışan personelinin ölümüyle ilgili olarak, “Gerçekten birlikte çalıştığımız süre içerisinde o bize aynı zamanda ağabeylik yapıyordu. Verdiğimiz hiçbir işe hayır demezdi. Görevinden izin isterken ‘kimseye zarar vermeden kendimi istirahate ayırmak istiyorum’ diyerek sağlığının ne denli riskli olduğunu anlamış. Ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Evli 2 kızı,1 oğlu 3 çocuğu olan Hüseyin Aslan’ın cenazesi memleketi Sivas’a götürülerek orada toprağa verileceği belirtildi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu