MANİSA'NIN EN RENKLİ FESTİVALİ, CUMARTESİ AKŞAMINA KADAR AÇIK

banner297

Manisalıların özlemle beklediği Çiçek Festivali ile Mesir Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. 26 Haziran Cumartesi akşamına kadar devam edecek olan fuar ve festival bu yıl da Manisalılardan yoğun ilgi görüyor. 1001 çeşit çiçek, bitki, fide, fidan uygun fiyatlarla Manisalılarla buluşuyor.

Manisa 25.06.2021, 11:43
MANİSA'NIN EN RENKLİ FESTİVALİ, CUMARTESİ AKŞAMINA KADAR AÇIK
banner388

Manisa'da her yıl Uluslararası Mesir Festivali kapsamında gerçekleştirilen ve pandemi nedeniyle ertelenen Mesir Fuarı ile mayıs ayında yapılması planlanan Çiçek Festivali aynı anda başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 28 yıldır kesintisiz düzenlenen ve TOBB tarafından da desteklenen Mesir Fuarı, Çiçek Festivali ile birleşerek renkli hale geldi. Fuar Merkezi'nde düzenlenen etkinliklere Manisalılar ilgi gösteriyor.

FUAR MERKEZİ'NDE RENK CÜMBÜŞÜ

Uzun süredir evlerinde bunalan Manisalılar, rengarenk çiçekler arasında gezinmenin tadını çıkarıyor. “Üreticiden Tüketiciye” anlayışıyla Manisalılara çok uygun fiyatlarla çiçek, bitki, fide, fidan alma imkanı sağlayan Çiçek Festivali'nde 1001 çeşit çiçek vatandaşlarla buluşuyor. Fuar Merkezi'nde adeta renk cümbüşü yaşanıyor. Mesir Fuarı kapsamında kurulan stantlarda da vatandaşlar birçok ürün hakkında bilgi alıp alışveriş yapma şansı buluyor.

CUMARETESİ SON GÜN

Uzun süredir dükkanları, iş yerleri, ofisleri, üretim tesisleri tümüyle ya da kısmen kapalı olan esnaf için bir fırsat niteliğini taşıyan bu etkinliğe bir destek de Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan geldi. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası etkinliğe katılan üyelerine, firma başına 1.500 TL katılım desteği sağlıyor. Destekten yararlanmak için firmaların, katılım sözleşmesi imzalanırken Oda Kayıt Belgesi, Sicil Kayıt Sureti ya da Hal Faaliyet Belgesinin bir örneğini sunmaları veya Oda Kayıt Numaralarını beyan etmeleri yeterli olacak.

Manisa'da eş zamanlı olarak başlayan Mesir Fuarı ve Çiçek Festivali, 26 Haziran Cumartesi akşamına kadar Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (1)
Recep 1 ay önce
Tek kelimeyle rezalet trafik berbat
36
açık