Manisa Mesir Fuarı açılıyor

Manisalıların özlemle beklediği 27. Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı, 8 Eylül Salı günü Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde kapılarını ziyaretçilere açacak. Covid 19 tedbirleri kapsamında SNS Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle organize edilen fuara maskesiz giriş yapılmayacak. Ayrıca ziyaretçilerin sosyal mesafe kuralına uyması sağlanacak.

MANİSA 07.09.2020, 12:06 08.09.2020, 17:40
Manisa Mesir Fuarı açılıyor

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı bu yıl 27.kez Manisalılarla buluşuyor. Türkiye’nin her yerinden katılımcısı olan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından desteklenen fuar, Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde SNS Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

Fuarda beyaz eşya, mobilya, hazır mutfak, çelik kapı, dekorasyon, gıda, yapı, iletişim, bilişim gibi birçok sektörden bir çok firma yer alacak.

Covid 19 tedbirleri kapsamında SNS Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle organize edilen fuara maskesiz giriş yapılmayacak. Maske, mesafe ve hijyen kuralları uygulanacak. Ayrıca ziyaretçilerin sosyal mesafe kuralına uyması sağlanacak.

Çeşitli noktalara dezenfektan cihazları yerleştirilecek. Fuar boyunca stantlar ve ortak kullanım alanları sık sık dezenfekte edilerek katılımcıların fuarı sağlıklı bir ortamda gezmeleri sağlanacak.  

Bu yıl da fuara katılan firmalar, fuara özel birçok kampanya gerçekleştirecek. 

Fuar Merkezi’nin eğlence ve etkinlik alanlarında ise çeşitli aktiviteler düzenlenecek. 

ÇEYREK ASIRI AŞAN FUAR

Fuarla ilgili bilgi veren SNS Fuarcılık Genel Müdürü Didem Simsaroğlu, 27 yıldır kesintisiz düzenlenen fuarın çeyrek asrı geride bıraktığına dikkat çekti. Simsaroğlu; “Bunun heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. Mesir festivalimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelen Türkiye’nin sayılı fuarlarından biri olan fuarımızın geçmiş yıllarına baktığımızda ziyaretçi rekorlarına imza attığını görüyoruz. Covid 19 pandemisi nedeniyle ertelenen fuarımız Ticaret Bakanlığı ile TOBB'un belirlediği kriterlerle Manisalıların ziyaretine açılacak. Sağlık konusunda her türlü tedbiri titizlikle alıyoruz. Fuarımızda yer almak isteyen tüm sektör temsilcilerini doğru yerde ve doğru zamanda tanıtım yapma şansını yakalamaları için bizlerle irtibata geçebilirler. 27. yılın getirdiği heyecan ve coşkuya tüm Manisalıların ortak olmasını temenni ederiz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde, 8 Eylül Salı günü başlayacak fuar, 13 Eylül Pazar gününe kadar hafta içi 11.00-23.30 hafta sonu 10.00-23.30 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Mesir Fuarı'nda stand kiralamak ve  fuarla ilgili bilgi edinmek için iletişim adresi ve telefonlar;

05059887445
0236 237 27 72
www.snsfuarcilik.com.tr

24
parçalı bulutlu