Manisa Marangozlar Esnaf Odası’na adaylığını açıkladı

banner297

Manisa’da 31 yıllık tecrübesiyle Sedat Ergin, 2022 yılında yapılacak olan Manisa Marangozlar Esnaf Odası’na aday olduğunu açıkladı. Sanayide bulunan bir restoranda, Sedat Ergin düzenlenen programda oda seçimlerinde aday olduğunu söyledi. 

Manisa 27.10.2021, 15:47
Manisa Marangozlar Esnaf Odası’na adaylığını açıkladı

Sedat Ergin, “1990 yılından beri bu meslekteyim. 2009 yılında kendi işyerimi açtım. 2020 yılında da e-ticaret satışına başladım. Burada mesleğimizdeki eksiklikleri gördüğümüz için aday olmaya karar verdik. 8 yıldır hiçbir faaliyette bulunulmadı ne sosyal ne ekonomik. Bu eksiklikleri gördüğümüz için nasipse biz bu odaya başkanlığa aday olduk. Ben ve ekip arkadaşlarımla beraber mobilyacı arkadaşlarım mesleki olarak teknoloji, bilgi, sosyal faaliyetlerde en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bütün kurumlar nezdinde. Buraya katılan arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlı olsun inşallah” dedi. 
Odaya kayıtlı 350 civarında üyenin bulunduğunu ifade eden Ergin, üyelerle görüştüklerini söyledi ve ziyaret ederek oy isteyeceklerini kaydetti. Ergin, seçimin Esnaf Kefalet Kooperatifi Sosyal Tesislerinde yapılacağını dile getirdi.

Yorumlar (0)
10
kapalı