Manisa İl Müftülüğünden fuarda indirimli ve ücretsiz kitaplar

27. Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde devam ediyor. Manisa İl Müftülüğü, fuarda açtığı kitap standıyla indirimli kitaplar ve hediye dağıtımında bulunuyor.

MANİSA 12.09.2020, 16:30
Manisa İl Müftülüğünden fuarda indirimli ve ücretsiz kitaplar

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı bu yıl 27. kez Manisalılarla buluşuyor. Sağlık Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’nca belirlenen Covid-19 tedbirlerinin uygulandığı fuara maskeyle giriş yapılabiliyor. Stantların dizaynı sosyal mesafe ölçülerine göre ayarlandı.  Ziyaretçilerin sosyal mesafe kuralına uymaları sağlanırken, hijyen koşulları da titizlikle uygulanıyor. Çeşitli noktalara dezenfektan cihazları yerleştirilirken, fuar süresince stantlar ve ortak kullanım alanları sıklıkla ilaçlanıyor. 

Manisa İl Müftülüğü, fuarda açtığı kitap standıyla indirimli kitaplar ve hediye dağıtımında bulunuyor.

İl Müftüsü Mustafa Soykök ile İl Vaizi Ahmet Erdinçli de standı ziyaret ederek Müftülük personellerine kolaylıklar diledi.

Ayrıca Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Kolları Manisa Şubesi de fuarda açtığı kermesle gençlik merkezi hizmetleri ile kadın kollarının yardım faaliyetlerini yürütüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde devam eden fuar, 13 Eylül Pazar gününe kadar hafta içi 11.00-23.30 hafta sonu 10.00-23.30 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Yorumlar (1)
Mahmut 2 hafta önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar müftü eğitim merkezi müdürüne kitap veriyo gösteriş bari bir vatandaşa vereydiniz de gerçek olaydı
23
parçalı bulutlu