Manisa FK Akademi ile CBÜ arasında işbirliği

banner297

Manisa Futbol Kulübü Akademi, Manisa CBÜ Spor Bilimleri Fakültesi ile antrenör ve sporcu eğitimleri gibi birçok konuda işbirliği yapacak.

Manisa 18.06.2021, 12:09
Manisa FK Akademi ile CBÜ arasında işbirliği
banner388

Bünyesinden yetiştirdiği futbolcuları kulübe ve Türk futboluna kazandıran Manisa Futbol Kulübü Akademi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ile işbirliği gerçekleştirecek.

Manisa FK Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ve İdari İşler Sorumlusu Mehmet Haktan Tunç, Manisa CBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Taş, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Pınar Güzel Gürbüz ve Rekreasyon Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Melike Esentaş ile bir araya geldi. Ziyarette Akademi antrenörlerinin eğitimi, antrenör, yönetici ve rekreasyon öğrenci desteği, sporcu performans ölçümleri, sosyal sorumluluk projeleri ve üniversite tarafından eğitim seminerleri verilmesi konularında işbirliği yapıldı.

Ziyaretin verimli bir şekilde geçtiğini ifade eden Manisa FK Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar, MCBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Taş’a kulübe ve altyapıya vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.
 

Yorumlar (1)
bu gözler neler gördü 1 ay önce
yıl 2015-16 manisaspor kongresi 1 tarafta mergen 1 tarafta aktan aday kongre çok gergin 1 yandan da bu abi duruyor duruyor bağırıyor çağırıyor dedim ne çok seviyormuş manisasporu helal olsun tek başına salonda esiyor gürlüyor, galiba bundan başka manisasporu düşünen yok o derece... Aradan 1 yıl geçti geçmedi aa 1 baktım MANİSA FK yönetim kurulunda =) e nerde manisa spor sevgisi aşkı noldu 12 ayda ne değişti manisa fk lı oldu bu aşırı abi =) kimden mi bahsediyor koca koca sıfatlar alan ; Manisa FK Altyapı Sorumlusundan =)))) (konudan bağımsız olarak manisa fk yı nağmağlup şampiyonluğu için tebrik ederim.)
37
açık