MANİSA'DA KARAYOLLARI VE DSİ PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Karayolları ve DSİ Bölge Müdürlüklerinin il genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Gediz ve Muradiye kavşakları başta olmak üzere il genelinde gerçekleştirilen karayolu çalışmaları da konuşuldu.

MANİSA 06.03.2020, 20:30
MANİSA'DA KARAYOLLARI VE DSİ PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Toplantıya, Vali Ahmet Deniz, Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan ve Tamer Akkal, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve yetkililer katıldı.

Valilik Brifing Salonu’nda düzenlenen toplantıda, DSİ 2. Bölge Müdürü Ali Fuat Eker ve Karayolları 2. Bölge Müdür V. Alparslan Eşlik tarafından yapılan sunumlar ile Manisa’da gerçekleştirilen yatırımlar ve hayata geçirilecek projeler hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Yeni Salihli Devlet Hastanesi bağlantı yolu ile ilgili çalışmalar, Gediz ve Muradiye kavşakları başta olmak üzere il genelinde gerçekleştirilen karayolu çalışmaları ile Kelebek Barajında devam eden çalışmalar, Alaşehir Sulaması Yenileme Projesi ve il genelinde gerçekleştirilen baraj ve gölet yapımlarına ilişkin konuların değerlendirildiği toplantıda, yatırımların belirlenen sürelerde tamamlanabilmesi için görüş alışverişinde de bulunuldu. 

Yorumlar (3)
HÜSEYİN ERYAVAŞ 8 ay önce
salihliye o devlet hastanesi bi yapılamadı gitti daha oraların imar planıydı yok efendim yol düzenlemesiydi falanıydı fıstığıydı herhalde o hastaneyi balık kavağa çıkınca bitirmiş olursunuz
Fatih 8 ay önce
Muradiye'de çok daha fazla iş lazım
LÜTFİ KÜZEY 8 ay önce
COK GUZEL TOPLANİLMİS .TEBRİK EDİYORUM.FAKAT SAHAYİ DOLASMALARİ EKSİKLERİ YERİNDE GORMELİLER.ORNEGİN.MURADİYE Yİ SANAYİ BOLGESİNDEN BAGLAYAN BİR YOL VAR.YİLLAR ONCE DSİ KANAL İN ÜZERİNE KOYLU KARDESLERİMİZ BAGİNA TARLASİNA ZEYTİNLİGİNE TRAKTÖRÜ VEYA BİNEK ARACİ VEYA AT ARABALARİ İLE GİDİP GELSİNLER DİYE KOPRU YAPMİS TONAJ BELLİ..SİMDİ GELİN GÖRÜN TİRLAR CİFT DAMPER Lİ KAMYONLAR Kİ BUNLARİN İCİNDE BUYUKSEHİR VE YUNUSEMRE FEN İSLERİNE AİT KAMYONLAR TİRLAR VAR.BU UFACİK DARACİK KOPRU YETMİYOR.ONDAN DİYORUM MASA BASİNDAN KALKİN SAYİN BUYUKLERİMİZ VEYA BU SEHRİ YONETENLER BU GİBİ VEYA BUNA BENZER YERLERİ YERİNDE GORUN.GERİ KALMİS BİR BELDE MASADAN NASİL YONETİLİR ...SAYGİLAR İLE...BEKLİYORUZ SİZE KOPRUYU GOSTERELİM.AGİRLİK VE MYCTEBELAT KONTOROLU YAPİN
18
parçalı bulutlu