Manisa'da İzci ailesini üzen ölüm

banner297

Yaklaşık 1 aydır karaciğer rahatsızlığı nedeniyle İzmir’de özel bir hastanede tedavisi süren ve dört gün önce taburcu edilen Mümtaz İzci, ani komplikasyon sonrası hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Mümtaz İzci kurtarılamadı. İzci'nin ölümü, Manisa iş dünyasında üzüntüyle karşılandı.

Manisa 01.07.2021, 14:31 01.07.2021, 15:15
Manisa'da İzci ailesini üzen ölüm
banner388

Haber: Ahmet Ünsal

Manisa’da  İzci ailesi ilk acıyı eski milletvekili Mustafa İzci ile yaşadı. Onun ardından İlhan İzci ve Hikmet İzci yaşamlarını yitirmişti. Ailenin son büyüğü olan 79 yaşında iki çocuk babası Mümtaz İzci, karaciğer tedavisi için hastane ortamındaydı. Geçtiğimiz hafta sonu tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Evlatları tarafından Manisa’daki evine yürüyerek gelen Mümtaz İzci, ailesi ile birlikte son 4 gününü geçirdi. Aniden fenalaşan Mümtaz İzci, yine yakınları tarafından tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakıma kaldırıldı. Kalbine yapılan yoğum masaj onu döndürmeye yetmeyince hayatını kaybetti.  

Manisa’nın sevilen iş insanlarından olan, İzci ailesinin en büyük iş insanı Mümtaz İzci, hastanede tedavi gördüğü sürede sevenleri sık sık hastaneyi arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

İzci, kendisini arayan dostlarına, "Hayat göz açıp kapanmasıyla son buluyor. Sevdiklerinize ve dostlarınıza sıkı sıkı sarılın. Dualarınız benimle olsun çok yakında aranızda olacağım” demişti.

Mümtaz İzci'in cenaze namazı, Cuma günü öğle namazının ardından Hatuniye Camisi'nde kılınacak.

Yorumlar (1)
SEDAT KURT 1 ay önce
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN İŞ İNSANIMIZIN.AİLESİNE SABIRLAR DİLİYORUM
27
açık