Manisa'da ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıtıldı

banner297

Manisa’da Şehzadeler Kaymakamlığı öncülüğünde Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, sivil toplum kuruluşların ve hayırseverlerin destekleriyle ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere tablet dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Manisa 04.04.2021, 14:44
Manisa'da ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıtıldı
banner388

 Geçtiğimiz günlerde Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube tarafından bağışlanan 20 tableti öğrencilere dağıtan Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bu seferde Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi’nin bağışladığı 30 tableti ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere dağıtımını gerçekleştirdi. TBMM 85. Yıl Çok Programlı Lisede gerçekleşen dağıtım törenine Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve eşi Nur Çaykara, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, İlçe Emniyet Müdürü Nuri Özgün, İlçe Jandarma Komutanı İsmet Altun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gençay, İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Esin Ağırkaya Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür katıldı. 
Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, hayırseverlerin ve sivil toplum kuruluşların katkılarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıtımı gerçekleştirdiklerini belirterek, destek olan herkese teşekkür etti. Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Esin Ağırkaya ise, hayırseverlerin her zaman olduğu gibi tablet konusunda destek verdiğini ifade ederek, bugüne kadar 50 tableti ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere dağıttıklarını kaydetti.

Yorumlar (0)
40
açık