banner298

MANİSA'DA ANADOLU AJANSI MUHABİRİNE HABER BAŞINDA SALDIRI

banner297

Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki bir tesiste çıkan yangın söndürülmeye çalışırken, olay yerinden görüntü almak isteyen Anadolu Ajansı Manisa Muhabiri Ahmet Bayram'ın görüntü alması engellenerek darp edildi.

Manisa 28.06.2020, 23:19 28.06.2020, 23:58
MANİSA'DA ANADOLU AJANSI MUHABİRİNE HABER BAŞINDA SALDIRI

Alınan bilgiye göre, organize sanayi bölgesi içerisinde faaliyet gösteren atık bertaraf tesisinde yangın çıktı. Hem tesis içinde hem de dışında süren yangını söndürme çalışmaları sürerken olay yerinde üzücü bir olay yaşandı. Yangın yerinden görüntü almak isteyen gazetecilerin görüntü alması engellendi. Görüntü alınmasını engellemeye çalışan şahıs Anadolu Ajansı Manisa Muhabiri Ahmet Bayram'ı darp etti. Bayram, çirkin saldırıdan ağır yara almazken, genç gazetecinin meslektaşlarıyla birlikte hastaneye gittiği öğrenildi.

Yorumlar (4)
aytaç 2 yıl önce
Bir kişi, yangın görüntülerinin alınmasını niçin engeller ki? AA Muhabiri arkadaşın yerinde olsam bu haberi, sigorta tazminatlarının ödenmesine kadar izlerdim. Anlayan ne dediğimi anlamıştır. Geçmiş olsun Ahmet Bayram. Aytaç İşeren
Manisalı 2 yıl önce
Niye engelleyecek? Diğer haberlerde ki fotolara baktığınızda basından gizlenmek istenen belli. Tonlarca kimyasalların depolandığı alanın ortasına hurdalık yapmışlar, yanıcı maddelerin olduğu, hatta hurdaların içindeki cam parçalarının mercek görevi görerek diğer hurdaları tutuşturması muhtemel iken, dört bir etrafı kimyasal tank ve varille dolu olması faciaya davetliye görüntüsü olarak karşımızda. Bu durumun görülmesini istememişler anlaşılan. Ya o tanklar ve variller alev almaya başlayarak diğer fabrikalara ve kuru otlara doğru fırlayıp patlamalar olsaydı. Faciadan tesadüfen kurtulunmuş.
Huysuz 2 yıl önce
Manisada haber alma özgürlüğümüze saldırı bu çeyrek mafyalar...malesef bitmeyecek tükenmeyecek sen saldırdın o gazeteciye sanki fabrika yanmadı ve biz duymadık.lanet olsun gazeteteciye saldıran insanlara.
Necip 2 yıl önce
Bazen gazetecilere haberlere kenar süsü yapıyor yani sallıyor özel hayat gizliliği diye bir kanun var akp hükümeti bunu iyice genişletti adam suç dahil islese al bak kamera ya ver savcıya suçu işleyen bir şekil yırtıyor kameraya çeken bak nasıl ceza alıyor burası Turkey
26
açık