KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİ TARIM FUARI'NDA BİLGİLENDİRİLDİ

banner297

Tekno Tarım Manisa 13. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, ziyaretçi akınına uğruyor. Tarım üreticileriyle firmaları buluşturan fuarda, küçükbaş hayvan yetiştiricilerini bilgilendirmek için seminer düzenlendi.

Manisa 09.11.2019, 13:04 09.11.2019, 13:19
KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİ TARIM FUARI'NDA BİLGİLENDİRİLDİ

Manisalı üreticilerin merakla beklediği ve bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Tekno Tarım Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, yoğun ilgi görüyor.

Manisa Fuarı Merkezi'nde ziyaretçilere açılan fuarda, Türkiye'nin birçok ilinden 100'ü aşkın üretici firma ile sektörün öncü firmalarının yanı sıra 10'un üzerinde kurum ve kuruluşun da standı yer alıyor.

Tarım üreticileriyle firmaları buluşturan fuar, başta Manisa Valiliği ve Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere birçok kurum ve kuruluş tarafından da destekleniyor. Ayrıca fuara katılan firmalar, KOSGEB desteğinden de yararlanabiliyorlar.

TARIM FUARI'NDA EĞİTİCİ SEMİNER

Doç Dr. Hakan Üstünder ile Dr. Yiğit Kaçar, Fuar Merkezi Seminer Salonu'nda çiftçilere seminer verdi.

Manisa Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen seminerde konuşan Doç Dr. Hakan Üstünder ile Dr. Yiğit Kaçar,  küçükbaş hayvancılıkta ıslah ve koruyucu aşılama konusunda üreticileri bilgilendirdi.

Seminere, Manisalı çiftçiler geniş katılım gösterdi.

Küçükbaş hhayvan yetiştiriciliğinde yaşanabilecek sorunları anlatan doktorlar, çiftçilere daha fazla verim almaları konusunda bilgi verdi.

Doç Dr. Hakan Üstünder ile Dr. Yiğit Kaçar'a plaket takdim edildi.

Çiftçilere şapka, kalem ve çan dağıtıldı.

Seminer sonunda çiftçilerin sorularını yanıtladılar.

Program bitiminde hatıra fotoğrafı çekildiler.

Yorumlar (0)
14
kapalı