Kuaförlere topuz ve renklendirme eğitimi

banner297

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, üyelere kendilerini geliştirmeleri amacıyla alanında uzman kişiler tarafından çeşitli eğitimler veriyor.

Manisa 11.08.2021, 16:23
Kuaförlere topuz ve renklendirme eğitimi

MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonunda Mustafa Uzun topuz, Şafak Özdemir ise renklendirme çalışmaları gerçekleştirdi.  Kuaförler eğitime yoğun ilgi gösterirken,  uygulamalı gerçekleşen eğitimi dikkatli bir şekilde dinleyerek, sorular sordular. Önümüzdeki günlerde oda tarafından türban ve makyaj eğitimi verilecek. 

Manisa Berberler Ve Kuaförler Odası başkanı Ali Bartu, “Berberler ve kuaförler olarak eğitimlere başladık. Bu hem topuz hem de makyaj eğitimi. Bu şekilde çalışmalarımız oldu. Fakat aksi bir durum yaşadık ve makyaj eğitimini veremedik. Eğitimi verecek olan hocamız kaza geçirdi. Bizde daha sonra renklendirmeye yöneldik. Önümüzdeki günlerde türban ve makyaj eğitimi vereceğiz. Eğitimler devam ediyor. Yasaklardan olmadan da vermek istiyorduk fakat yarım kaldı. İnşallah bundan sonra 2 ayda bir eğitimlerimiz devam edecektir. Kuaförlerimize eğitimin önemini vurguluyoruz. Eğitimleri geniş tutmak istiyoruz. Mustafa Uzun topuz eğitimi, Şafak Özdemir ise renklendirme çalışmalarında eğitmelerini verdi. Eğitim veren hocalarımıza ve katılımcılara oda adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (1)
Hüseyin 1 ay önce
Üyelerinize ve personeline önce Corona aşısı denetimi yapın.Hala aşı olmam diyenleri var.
27
açık