Koronaya yenilen doktora çalıştığı hastane önünde cenaze töreni

banner297

Sakarya’da özel bir hastanede görev yapan ve korona virüs salgınına yakalanması sonrasında hayatını kaybeden doktor için çalıştığı hastanenin önünde cenaze töreni düzenlendi. Doktor, son yolculuğuna uğurlanmak üzere Manisa’ya gönderildi.

Manisa 15.09.2021, 11:05 15.09.2021, 11:13
Koronaya yenilen doktora çalıştığı hastane önünde cenaze töreni

Sakarya’da bulunan özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan 50 yaşındaki doktor Hasan Feyzi Katıöz, bir süre önce korona virüse yakalandı. Evde tedavisine başlanan Katıöz, durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım servisine alındı. Yaklaşık iki haftadır Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren Katıöz, hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Katıöz’ün korona virüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi. Katıöz için çalıştığı hastanenin önünde cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen törene, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, SAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Katıöz'ün sevenleri ve hastane personeli katıldı. Cenaze namazı, İl Müftüsü Hasan Başiş tarafından kıldırıldı. Katıöz'ün cenazesi defnedilmek üzere Manisa'ya gönderildi.

AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz de ağabeyi Opr. Dr. Hasan Feyzi Katıöz'ün hastanedeki uğurlama törenine katıldı. Cenaze töreninde duygusal anlar yaşandı.

Yorumlar (7)
Vatandaş 1 hafta önce
Allah Rahmet Eylesin.Mekanı Cennet Olsun İnşAllah. Yanlız Aklıma Takılan 2 Soru Var.
1 .) Koronaya Yakalanıp Vefat Eden Kişiye Direk Cok Az Kişi İle Kabristanda Namaz Kılınıp Defnediliyordu , Resimlere bakıyorum KALABALIK bir Toplulukta ( hastane önünde ) Cenaze Töreni Var. Noldu Böyle Ne Değişti ??????
2. ) Aşı Olmadığını Nereden Biliyorsunuz .? Sosyal Medyasında Aşı ile ilgili hiçbir karşıt görüş paylaşımı YOK. O Nedenle Aşı Olma İhtimali Çok YÜKSEK.
bye bye 7 gün önce
aşısızlar bir an önce toplumdan temizlenmeli ki biz sorumlu insanlar sağlıklı olalım...
İnfluenza 7 gün önce
Yahu böyle saçma sapan yorum yazmayın.
1- Aşı olan bulaştırmıyor diye bir şey yok. Aşı olan da hastalığı kapıyor ve diğer insanlara bulaştırıyor. Aşının artısı ne; hastalanan hastalığı hafif atlatıyor ve dolayısıyla hastanelerde yığılma olmuyor denebilir(Bu bile tam ispatlı değil).
Peki bu durumda Aşının kötü yanı ne; şu anda aşı olarak semptomları belli belirsiz geçirdiği için toplum içinde o kadar çok gezen insan var ki, bunlar yüzünden virüs günümüzde daha hızlı yayılıyor. KAşılı olduğu için hafif belirtilerini saklayıp test yaptırmayan kişiler 14 gün ailesi ile karantinaya girip hapis hayatı yaşamamak için, işinden kalmamak için, maaşından rapor parası kesilmesin diye hasta olduklarını saklayarak toplum içindeler, çevrenize baktığınızda bu kişiler çok açık belli. Ama aşı olmamış kişilerde semptomlar daha belirgin(ateş, öksürük, ses bozukluğu vb) olduğu için toplum içinde saklamak mümkün değil, bu kişiler istemese bile hemen toplumsal baskı karşısında mecburen gidip testini olup, karantinasına alınıyor. Kısaca virüsü yayma konusunda aşılı olanlar aşısızlara göre daha tehlikeli hem de kat kat çok tehlike saçıyor şu anda.
2- Daha düne kadar en yakınlarının cenazelerine katılmasına izin verilmeyen bir korku ortamı varken, ne değişti de, bu cenaze deki kalabalık normal karşılanmaya başladı? Şu anda ki mutant virüs eski varyanta göre daha bulaşıcı ve etkili iken?
3- Geçen yıl 'aşının rus u alman ı olmaz, hangisini olursanız olun ama olun' denirken, 5 ay önce 'yok alaman olun', 3 ay önce yok yok bi alaman yetmez 2 alaman olun, anaaa 2 alaman da yetmez 3 olsun... diye gelinen bu günlerde sürekli çark edilmesinin anlamı nedir?
Daha virüsü TAM tanımayan tıp/bilim aleminde, aşı konusunda ahkam kesilmesi hatta daha da ileri gidip dayatma militarist despotik yorumlar yapılması hiç ama hiç kabul edilebilir değil.
Sabit Kalay 7 gün önce
Aşıdan sonra mı bu kadar bencil oldun, yoksa kanında bencillik varmıydı.?
Kajaha 7 gün önce
Unutmayın 2 doz aşılılarda aşısız sayiliyor!
ÇAKIR 7 gün önce
Allah rahmet etsin.Mekanı cennet olsun inşAllah
SAKARYALI 7 gün önce
Allah Rahmet eylesin. Dünya tatlısı mütevazı bir doktordu. Sakarya'da ne kadar garip guraba varsa onun kapısındaydı. Gece gündüz herkese yardım ederdi. Böyle bir doktor her şehre nasip olmaz.
18
parçalı az bulutlu