Kendilerini nakliyeci olarak tanıtan hırsızlılar tutuklandı

banner297

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde bir iş yerinden buzdolabı, bulaşık makinesi ve kompresörü kamyona yüklerken suüçtü yakalan ve kendilerini nakliyeci olarak tanıtan hırsızlar tutuklandı. 

Manisa 29.01.2021, 17:06
Kendilerini nakliyeci olarak tanıtan hırsızlılar tutuklandı

HABER: SERKAN ÖZCAN:
Alınan bilgiye göre, Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Muradiye Orta Ölçekli Sanayi Sitesinde yaptığı devriye esnasında uzun zamandır faaliyette olmayan bir işletmenin kepenklerinin açık olduğunu fark etti. 
İşletmeyi kontrol eden jandarma ekipleri, 5 kişinin iş yerindeki malzemeleri bir kamyonete yüklediğini belirledi. 
Zanlılardan üçü nakliyeci olarak işletmeye geldiğini beyan ederken, F.İ. ile C.S. ise işletmenden alacaklarının bulunduğunu, alacaklarına karşılık iş yerindeki bızdolabı, bulaşık makinesi ve kompresörü aldıklarını söyledi. 
Jandarma tarafından telefonla aranan iş yeri sahibi ise işletmeye gelen kişileri tanımadığını belirterek, kimseye borçlarının olmadığını, olayın hırsızlık maksadıyla yapıldığını bildirdi. 
Gözaltına alınan zanlılardan, 3'ü serbest bırakılırken, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen F.İ. (25) ile C.S. (25) çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)
4
açık