banner299

banner298

İŞTE YUNUSEMRE BELEDİYESİ'NİN MEYDAN PROJESİ

banner297

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, meclis üyelerine içerisinde belediye hizmet binasının da bulunduğu meydan projesini tanıttı. Güzel bir plan hazırladıklarını aktaran Başkan Çerçi, önümüzdeki aylarda projenin başlayacağını duyurdu.

Manisa 03.03.2021, 14:18 04.03.2021, 10:13
İŞTE YUNUSEMRE BELEDİYESİ'NİN MEYDAN PROJESİ
banner388

Manisa'da Yunusemre Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirildi. CHP Manisa Milletvekili Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İl Başkanı Semih Balaban, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, 15 Temmuz Gazisi Abdullah İrgin, ve siyasi partilerin teşkilat üyeleri de toplantıyı izleyenler arasındaydı. 20 maddenin görüşüldüğü toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Çerçi, Mart ayı meclis toplantısının hayırlı olmasını diledi. Önümüzdeki aylarda yapımına başlanacak yeni hizmet binası ve meydan projesini meclis üyelerine tanıtan Başkan Çerçi, projeye ilişkin bilgi verdi. Kaymakamlık binası, belediye hizmet binası, gençlik merkezi, nikah salonu, otopark, gölet ve çevre düzenlemesinin yer aldığı projenin planlamasının tamamının belediye tarafından yapıldığını belirten Belediye Başkanı Çerçi açıklamasında, “Şehrimize güzel bir proje kazandırıyoruz. Kısa bir süre içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Kaymakamlık binasını biz yaptırmayacağız. İçişleri Bakanlığı ihale edecek. Belediye hizmet binamızı tüm birimlerini alacak şekilde planladık. Kaymakamlık ve belediye hizmet binası arasında yaklaşık 5 bin metrekare bir meydan yer alıyor. Güzel bir proje oldu. 2 yıl içerisinde tamamlamayı planlıyoruz” diye konuştu. Toplantıda Nisan ayı meclis toplantısının 6 Nisan Salı günü saat 18.00’de yapılması kararlaştırıldı. 

Yorumlar (5)
Manisa İnsanı 1 ay önce
Oraya meydan mı olur? Allah aşkına, insanlar oraya ulaşırken bile onlarca trafik kazası yaşanır.
Manisalı Vatandaş 1 ay önce
Yahu yeriniz yok orada, ne kurcalayıp duruyorsunuz? Zaten yanıbaşınızda Müze inşaası bitiyor. Yeterli araç park yeri yok. İlla para harcayarak nemalanacaksanız, daha uygun yer bulun.
ahmet 1 ay önce
50 metre yanında cami varken milyonlarca lira harcayıp yeni cami yapan zihniyet, şehirler arası trafiğin aktığı yolun yanına meydan yapar.
manisa 1 ay önce
anayolun üstüne cami yap aferin sana
farkındayız 1 ay önce
Paranız fazlaysa o yarım bıraktığınız görmemişin camisini devam edip bitirin. Görmemişin camisi olmuş 4 minare yaptırmış. ŞANIM YÜRÜSÜN diye. Biz o camiiyi her gördüğümüzde düşüncesiz ve israfçı bir belediye başkanı görüyoruz. oradaki eski camiyi genişletebilirdiniz. şimdi cami yıkılacakmı.
20
açık