İş insanı Abdullah Tekin hayatını kaybetti

banner297

Müstakil Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesinin kurucu Başkanı olan, AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Abdullah Tekin, hayatını kaybetti.  

Manisa 18.02.2022, 15:27
İş insanı Abdullah Tekin hayatını kaybetti

Beyin kanaması şüphesi ile 11 Ocak günü Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan iş insanı Abdullah Tekin, buradaki ilk müdahalenin ardından 2 gün sonra İstanbul Medipol Hastanesi'ne sevk edilmişti. Ameliyat edilerek tedavisine devam edilen Abdullah Tekin uyutulmuştu. 
Abdullah Tekin 1979 doğumlu olup, ortaokul ve lise eğitimini Manisa'da tamamladı. 2002 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden yüksek lisansını aldı. Abdullah Tekin ticari hayatına 2003 yılında Manisa'da kurduğu Osmanoğlu Mühendislik- İnşaat firmasıyla başladı. 2003 yılından itibaren Manisa'da mühendislik faaliyetleri kapsamında projecilik, teknik danışmanlık, müteahhitlik ve son yıllarda yürürlüğe giren kentsel dönüşüm çerçevesinde riskli binaların tespiti ile ilgili hizmet veriyordu. Abdullah Tekin, 2012 yılında MÜSİAD Manisa Şubesi Kurucu Başkanlığını üstlenmiştir. Bunun yanı sıra Abdullah Tekin'in birçok dernek ve vakıfta resmi ve fahri üyelikleri bulunuyordu. İngilizce bilen Abdullah Tekin evli ve üç çocuk babasıdır.

Yorumlar (9)
Murat Zengin. 12 ay önce
Allah C.C. abimizin geçmiş taksiratını affetsin , mekanı cennet olsun onu yanına aldı rabbim en hayırlı olanı her zaman bizlere nasip etsin çok naif , beyefendi bir insandı çok iyiliğini gördük nur içinde yatsın İnşalah.
Akdede 12 ay önce
Allah rağmet eylesin, pırlantı gibi insandı. çok üzgünüz.
osman 12 ay önce
iyi bir hafızdı Allah rahmet eylesin
Zeki Çetin 12 ay önce
Allah rahmet eylesin. Çalışkan, ahlâklı, çevresine iyi örnek olan kaliteli bir insandı. Mekanı cennet olsun. Allah ailesine sabırlar versin.
Ayhan 12 ay önce
Geç tanıdım erken kaybettim. Çok iyi bir insandı sevgili hemşehrim. Allah rahmet eylesin
Rabbim Engin rahmeti ile muamele eylesin mekanı cennet olsun inşallah 12 ay önce
Bülent SULU 12 ay önce
Rabbim Engin rahmeti ile muamele eylesin inşAllah mekanı Firdevs cenneti olsun. Rabbim geride kalan akraba-i tallukatına ve sevenlerine sabr- cemil nasip etsin inşAllah
Manisa lı 12 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun halan şu aşıyı dayatma yapıyorlar ne zaman bu insanlar uyanacak aşının sonra si bazı insanlar da kan pıhtılaşma sı kalp krizi beyin kanaması
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın