Güzelyurt Mahallesi'nde silah sesleri! 1 yaralı

banner297

 Manisa'nın Yunusemre ilçesinde emekli polis memuru tarafından vurulan genç, hastaneye kaldırıldı.

Manisa 13.01.2021, 22:39 13.01.2021, 22:47
Güzelyurt Mahallesi'nde silah sesleri! 1 yaralı

HABER: SERKAN ÖZCAN
Olay Manisa’nın Yunusemre İlçesi Güzelyurt Mahallesinde lüks bir sitenin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında daha önce husumet bulunan emekli polis memuru E.B(57)   M.G(18) sitenin önüne gelerek E.B ile tartışmaya başladı.
Tartışmanın büyümesinin ardından iddiaya göre M.G (18)  yanında taşıdığı bıçakla emekli polis memuruna saldırmak istedi. Bunu gören E.B yanında  taşıdığı beylik silahıyla M.G’ye ateş ederek bacağından vurdu. Emekli polis memuru  M.G’yi vurmasının ardından önce polise  ardından sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı M.G’ye ilk müdahalenin ardından  Manisa Celal Bayar Üniversite Hastanesine kaldırdı. Polis ekiplerine silahıyla beraber teslim olan E.B ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Anadolu Ajansı'ndan alınan bilgiye göre, iddiaya göre ilçeye bağlı Güzelyurt Mahallesi 5789. Sokak'taki bir sitede yaşayan emekli polis memuru E.B, evinin önüne gelen husumetlisi M.G. (18) ile tartıştı.  E.B. kendisine bıçak çeken M.G.'nin bacaklarına beylik tabancasıyla ateş etti. Bacağından vurulan genç, yere yığılırken E.B, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yaralı M.G, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesine kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekiplerine silahıyla beraber teslim olan E.B, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Öte yandan olay, E.B.'nin oturduğu sitenin güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Görüntülerde bir süre önce yanındaki kişiyle sitenin önüne gelen M.G'nin telefonla konuşarak site girişinde beklediği, site kapısında çıkan E.B. ile tartışması ve ardından yaralama olayı yer alıyor.

Yorumlar (0)
26
açık