Gökdere Yapı'da banyonuzu 9 taksitle yenileyin

banner297

Manisa’da açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Manisa'nın en büyük seramik ve banyo mağazası Gökdere Yapı’da birbirinden kaliteli ürünler yer alıyor. Vitra, Artema, Weber, Villeroy Boch, Hüppe kabin gibi markaların yanı sıra birçok sıra dışı ürün büyük ilgi görüyor. Gökdere Yapı, banyoları yenileme kampanyası başlattı. Birçok üründe büyük oranda indirimler uygulanırken, müşterilere kredi kartına 9 taksit yapma seçeneği sunuluyor.

Manisa 03.08.2021, 17:33 03.08.2021, 17:35
Gökdere Yapı'da banyonuzu 9 taksitle yenileyin

Murat, Sedat ve Yakup Gökdere kardeşler Manisa’da açtıkları Gökdere Yapı ile seramik ve banyo ürünleriyle Manisa merkezin yanı sıra çevre ilçelere de hitap ediyor.
‘Eviniz için mükemmellik burada başlıyor’ sloganını benimseyerek yola çıkan Gökdere Kardeşler, Yunusemre İlçesinde bulunan Manisa’nın en büyük seramik, granit ve banyo ürünlerinin yer aldığı Manisa'nın en büyük seramik ve banyo mağazası Gökdere Yapı'da hizmet sunuyor.
Seramik ve banyo ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyatlarla hizmet veren firma, 700 metrekarelik showroomda Vitra, Artema, Weber, Villeroy Boch, Hüppe kabin ürünleri ile tüm Manisa ve ilçelerine hitap ediyor.
Gökdere Yapı, Yeni Mahalle Horozköy Caddesi üzerindeki dev showroomda hizmet veriyor.

Gökdere Yapı'dan banyoları yenileme kampanyası

Gökdere Yapı, banyoları yenileme kampanyası başlattı. Birçok üründe büyük oranda indirimler uygulanırken, müşterilere kredi kartına 9 taksit yapma seçeneği sunuluyor. Gökdere Yapı, yenilikçi anlayış ve modern ürünlerle müşterilerin takdirini topluyor.


Detaylı bilgi için www.gokdereyapi.com adresine bir tıkla ulaşmak mümkün. Telefonla bilgi almak isteyenler 0555 390 6203 veya 0236 503 2643 nolu numaralardan bilgi alabilir.   

Gökdere Yapı'dan yapılan açıklamada, "Detaylı bilgi ve fırsatlar için tüm müşterilerimizi çay içmeye, showroomumuza bekliyoruz" denildi.

 Gökdere Yapı Instagram Hesabı 

Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu