banner298

GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN YENİ BASIN İLAN KURUMU MÜDÜRÜ CİRİT'E ZİYARET

banner297

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Ali Filizkan, geçtiğimiz günlerde Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şube Müdürü olarak atanan İdris Cirit’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Murat Yalçın ve duayen Gazeteci Aydın Besen de yer aldı. 

Manisa 20.08.2021, 16:44 20.08.2021, 16:54
GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN YENİ BASIN İLAN KURUMU MÜDÜRÜ CİRİT'E ZİYARET

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Manisa basınını geçmişini ve işbu dönemde yaşanan sorunlar ile tasarruf genelgesinin yanlışlıklarını dile getirdi. Tasarruf genelgesinin sadece yazılı basını değil aynı zamanda Basın İlan Kurumunun da gelirlerini etkilediğini vurgulayan Filizkan, tasarruf genelgesinin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti. Filizkan, cemiyet olarak Basın İlan Kurumu ile sektörün sorunlarına çözümü içinde ortak çalışma yapabileceklerini ifade etti. 
Basın İlan Müdürü Manisa Şube Müdürü İdris Cirit ise Şehzadeler kentinde görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Cirit, Manisa’daki basının sorunlarının çözümünde gerekenleri yapacağını öncelikle tüm gazeteleri ziyaret ederek elde edeceği bilgiler ışığında cemiyet ile ortaklaşa çalışma yapacaklarını söyledi. Cemiyetin yaptığı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Ayrıca Cirit gazete ziyaretleri sonrası cemiyet yönetimi ile birlikte toplantı yapıp Manisa basını ile ilgili önemli projelere imza atacaklarını kaydetti.

Yorumlar (0)
24
açık