banner298

FUAR MERKEZİ'NDE AÇIK ALANDA ÇİÇEK FESTİVALİ

banner297

Manisalıların özlemle beklediği Manisa 2. Çiçek Festivali Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde devam ediyor. Festival, 5 Temmuz Pazar gününe kadar 12.00-24.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. 

Manisa 04.07.2020, 18:03 04.07.2020, 21:27
FUAR MERKEZİ'NDE AÇIK ALANDA ÇİÇEK FESTİVALİ

Manisa’da 2. kez düzenlenecek olan Çiçek Festivali başladı. SNS Fuarcılık tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Çiçek Festivali bu yıl da ilgi çekici güzellikte devam ediyor.

MANİSA'DA NEFES ALDIRAN FESTİVAL

Manisa Çiçek Festivali, uzun zamandan beri evlerinden çıkamayan Manisalılar, Çiçek Festivalini gezme şansı buldu.
Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nin açık alanlarında gerçekleştirilen Çiçek Festivali’nde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden getirilecek olan birbirinden renkli bitki ve çiçek çeşidi Manisalıların beğenisine sunuldu.
Fidan ve fide çeşitlerinin yanı sıra tohum, saksı ve bahçe mobilyaları da festivalde yerini aldı. Ziyaretçiler 12.00-24.00 saatleri arasında festivali gezebilecek.

MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDİLİYOR

Çiçek Festivalinde koronavirüs pandemisi nedeniyle üst düzey tedbirler alındı. Açık alanda yapılacak festivale maskesiz giriş yapılmıyor. Ayrıca ziyaretçilerin sosyal mesafe kuralına uyması sağlanıyor. 
Çeşitli noktalara dezenfektan cihazları yerleştirildi. Çiçek Festivali boyunca stantlar ve ortak kullanım alanları sık sık dezenfekte ediliyor.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE

Türkiye’nin dört bir yanından bin bir çeşit çiçek, bitki, fide ve fidan, üreticiden tüketiciye çok uygun fiyatlarla Manisalıların beğenisine sunuldu.

Manisa Çiçek Festivali, 5 Temmuz Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (1)
Tarzan45 2 yıl önce
Çok fazla çeşit ve uygun fiyata. Mutlaka gidin derim.
26
açık