banner299

banner298

Etkinlik-Sen Manisa İl Başkanı Yalçın Taşdemir seçildi 

banner297

Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikası’nın (Etkinlik-Sen) Ankara’da gerçekleşen 1. Olağan Genel Kurulu’nda genel merkez tarafından Manisa İl Başkanlığı görevine, toplantı ve düğün sektörün öncü ve önemli bir ismi olan Melek Organizasyon sahibi Yalçın Taşdemir atandı.

Manisa 20.03.2021, 15:24
Etkinlik-Sen Manisa İl Başkanı Yalçın Taşdemir seçildi 
banner388

Etkinlik- Sen Manisa İl Başkanı Yalçın Taşdemir yaptığı ilk açıklamada “Manisa’da kısa sürede kalitesiyle markalaşıp hizmetimize ara vermeden devam eden toplantı ve düğün salonları, açılış, kına gecesi kamu kurum ve kuruluşlarının etkinlikleri gibi birçok dalda hizmet vermekten onur duyduk. Etkinlik organizasyon ve hizmet sektöründeki 25 yıllık tecrübemiz ve bu konularda en önemli lokasyonların başında hizmet vermek üstesinden gelmek ayrıca bizleri de memnun etmiştir. Manisa bölgesinin temsilcisi olarak böyle bir göreve layık görülmem ben ve ekibim, ailem için gurur vericidir. Böylesine büyük bir camiada sektör paydaşlarımın tüm problemlerinin çözümlerine katkıda bulunmak, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak iş birliği gelişimine öncülük etmek için büyük bir özveri içinde olacağımı önemle belirtmek isterim. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu ailenin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Beni bu göreve uygun gören Etkinlik-Sen’in Başkanı Ali Koray Özandaç ve değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.’’

Yalçın Taşdemir,  Manisa’da birçok etkinlik sektöründe imzasını atan toplantı ve düğün salonları, kongreler, Ramazan etkinlikleri, bahar şenlikleri kamu kurum ve kuruluşlarının programları, okul mezuniyetleri gibi birçok çalışmada yer alan ve önemli organizasyonlara imza atmış bir isim. Kars doğumlu olan Manisa Melek Organizasyon sahibi Yalçın Taşdemir Evli ve 1 kız çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
14
açık