ESKİ SAVCI İYİ PARTİ'DE

banner297

Eski Manisa Cumhuriyet Savcılarından Kazım Özsoy, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığına giderek üyelik kaydını yaptırdı.

Manisa 25.06.2021, 17:25 25.06.2021, 17:34
ESKİ SAVCI İYİ PARTİ'DE
banner388

Manisa'da 15 Temmuz darbe girişimi döneminde, FETÖ soruşturmalarını yöneten eski Manisa Cumhuriyet Savcılarından Kazım Özsoy, İYİ Parti saflarına katıldı. Manisa'dan tayini çıktıktan sonra yaptığı eleştrilerle gündeme gelen Kazım Özsoy, emekliye ayrıldıktan sonra avukatlık görevine başlamıştı. Kazım Özsoy, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığına giderek üyelik kaydını yaptırdı.

ROZET TÖRENİ YAPILACAK

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, "İYİ Parti olarak her kesime kucak açtık. herkese kapımız açık. Son günlerde birçok avukat transferi yaptık. 15 avukat İYİ Parti'ye katıldı. Savcı bey de İYİ Parti'ye gönül verdiğini söyledi. 'Ben de taşın altına elimi sokmak istiyorum' diyerek, başvuruda bulundu. Memnuniyet duydum. İlerleyen günlerde İl Başkanımız Hasan Eryılmaz'ın da rozet töreni yapacağız. Hayırlara vesile olsun" dedi.

Yorumlar (5)
Demokratik İyiler 3 ay önce
İyi Parti ile Kazım Özsoy ! Üyelik hadi neyse desek de, yarın öbür gün parti il veya ilçe yönetimine girerse, partinin vizyonu arasında ki tezatlık ne olacak?
halk 3 ay önce
savcım polat alemdar gibi içlerine girmiş
manisalı 3 ay önce
var bu işte bir bit yeniği
Hasan Tok 2 ay önce
İyi parti bundan daha güzel bir şekilde beynine sıkamazdı.
Yusuf 2 ay önce
Hayırlı olsun sayın savcım...
33
açık