ERGÜN'DEN YENİ HİZMET BİNASINDA İNCELEME

banner297

İçerisinde Belediye Hizmet Binası, Otel ve AVM’nin bulunduğu dev projede, Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası tamamlandı ve taşınma süreci başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, yeni hizmet binasında yapılan son rötuşları yerinde inceledi ve yeni binanın iyi günlerde kullanılması temennisinde bulundu.

Manisa 18.02.2021, 16:41 18.02.2021, 17:41
ERGÜN'DEN YENİ HİZMET BİNASINDA İNCELEME

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kurmaylarıyla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda incelemelerde bulundu. Yapımı tamamlanan ve taşınma işlemlerinin devam ettiği yeni hizmet binasında birimleri gezen ve son rötuş çalışmalarını inceleyen Başkan Ergün, yeni hizmet binasının Manisa’ya ve Büyükşehir personeline hayırlı olmasını diledi. Kurulum işlemlerinin devam ettiği birimlerde yetkililerden bilgi alan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin kendisine ait binasına taşınıyor olmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Manisalı vatandaşlara en güzel hizmeti götürmenin çabasında olduklarını vurgulayan Başkan Ergün, “Yeni hizmet binamızda da her zaman olduğu gibi inşallah yine güzel hizmetlerle vatandaşlarımızın yanında olacağız. Yeni binamızın Manisamıza ve personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (2)
Orhan Türkyılmaz 2 hafta önce
Milletimiz, esnafımız çok zor durumdayken alınan vergilerle Avrupa’da bile olmayan aşırı lüks Belediye Binası hayırlı uğurlu olsun da, lütfen milletle aranıza mesafe kormayın, millete tepeden bakmayın. Esas göreviniz olan mahallelerdeki tıkanan kanalizasyonları temizletin.
Hannah Rosen 2 hafta önce
böyle millete yukarıdan bakarlarsa 2024'te kaybederler seçimi olay bu kadar basit manisa'da 4 chp'li ilçe belediyesi güldür güldür her türlü imkansızlıklara karşın hizmet götürüyor yaklaşıyor yaklaşmakta olan köklü değişimler
14
açık