EĞİTİM-SEN’DEN EMEKTAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERE PLAKETLİ JEST

banner297

Eğitim-Sen Manisa Şube yönetimi 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli olan emekçi öğretmenler başta olmak üzere sendikalarına kayıtlı olan üyelerini bir araya getiren moral eğlencesi düzenledi.

Manisa 10.10.2021, 15:28
EĞİTİM-SEN’DEN EMEKTAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERE PLAKETLİ JEST

Haber: Ahmet Ünsal

Bir otelde düzenlenen etkinliğe Eğitim-Sen Genel Merkez Sekreteri İkram Atabay, CHP Parti Meclis üyesi Hasan Efe Uyar, CHP İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca,Yunusemre ilçe Başkanı Yalçın Arcak, Manisa Barosu önceki dönem başkanı Ali Arslan, TBB Odası Manisa Şube Başkanı Şahut Duran, Ses Manisa Şube Başkanı Figen Demirel, BES Şube Başkanı Ufuk Doruk, Eğitim-Sen Manisa Şube Başkanı İsmail Şener ve sendikaya üye olan emekçi öğretmenler katıldı.

EMEKÇİ EMEKLİ ÖĞRETMENLERE PLAKET JESTİ 

Eğitim-Sen çatısı altında faal emeklilik hayatlarını sonlandırarak emekliye ayrılan emekçi öğretmenler Gülcan Çetinkaya, Hasan Şahin, Şebnem Ayben, Mehmet Çetin Vural, Mehmet Akgedik’e ve eğitime hizmet verenlere şükran plaket verildi.
   
“SENDİKALAR EĞİTİM-SEN SENDİKACILIK DERSİ ALMALI”

Gecede konuşan Eğitim Sen Manisa Şube Başkanı İsmail Şener, “Eğitim emekçileri öğretmenlerimize zulmedenler onların hayatlarının sonlandıranlar ve geride yüzlerce yetim evlat bırakanlar elinden sonunda hesap vermeden hiç bir yere gidemeyecekler” dedi.

Eğitim-Sen Genel Merkez Sekreteri İkram Atabay ise Türkiye’de yapılan naylon sendikacılığa işaret ederek, “Ülkemizde birçok sendika kendilerini sendikacı zannediyor. Ancak O sendikalar sendikacılık konusunda Eğitim Sen’den sendikacılık nasıl yapılır dersi almalıdır” ifadelerini kullandı.
  

GECENİN FİNALİNDE MÜZİK

Eğitim-Sen’in 5 Ekim Dünya Öğretmenler gününe katılan eğitim emekçileri gecenin finalinde sahne alan grubun seslendirdiği müziklerle eğlencenin doruklarına çıktılar. Şube Başkanı İsmail Şener, geceye katılan tüm emekçi öğretmenlere ve eğitime katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Yorumlar (0)
19
açık