Cumhuriyet Bayramı’na özel 98 esnafa 98 Türk Bayrağı

banner297

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yılı dolayısıyla 98 esnafa Türk bayrağı dağıttı. 

Manisa 28.10.2021, 16:37
Cumhuriyet Bayramı’na özel 98 esnafa 98 Türk Bayrağı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yılı dolayısıyla kutlama programı hazırlayan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, 98 esnafa 98 Türk bayrağı dağıttı. 

Merkez esnafını hem ziyaret eden hem de Türk bayrağı dağıtan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine armağan ettiği Cumhuriyet’i korumak, Cumhuriyet’i el üstünde tutmak hepimizin görevi. Bugün ulusal egemenliğimiz teminat altındaysa, ülkemizin her bir ferdi bir millet olduysa, tüm dış güçlerin baskısından ve emperyalizmden kurtulduysa hepsi Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları sayesindedir. Bayram kutlamalarımız kapsamında Cumhuriyetimizin 98. yılına özel Manisa merkezdeki 98 esnafımıza şanlı Türk Bayrağımızı dağıttık. Bu vesileyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı bir kez daha kutluyor, Ulu Önderimize ve kahraman silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16
az bulutlu