ÇÖZÜM TASARRUF BORÇLANMADAN YATIRIM YAPMAYI AMAÇLIYOR

banner297

Çözüm Tasarruf; Tasarruf Finans sektörünün düzenlenmesini, gelişimini ve büyümesini sağlamak ve ev / araba finansman ihtiyacı ekseninde sıkışmış sektör alışkanlıklarını değiştirmek amacıyla faaliyetlerine başladı. Çözüm Tasarruf Manisa tarım Fuarında Manisalıları bekliyor. 

MANİSA 06.11.2020, 11:08 06.11.2020, 13:00
ÇÖZÜM TASARRUF BORÇLANMADAN YATIRIM YAPMAYI AMAÇLIYOR

Çözüm Tasarruf, finans sektöründe üstlendiği öncü misyon ve sadece bireysel değil kurumsal ihtiyaçları da kapsayan yeni finansal modeli ile finans sektörüne de yeni bir soluk getirmek, sektörü çağın gereklilikleriyle yorumlayarak yeniden inşa etmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Tasarruf kavramını yeniden şekillendirerek günümüze uyarlayan Çözüm Tasarruf; Yeni Nesil Tasarruf Finans anlayışı ile çağın finansal beklenti ve ihtiyaçlarını borçlanmayı değil tasarrufu merkeze alan bir yaklaşımla kişiselleştirilmiş çözümlere dönüştürüyor. Tasarruf anlayışını günümüze taşımak ve müşterilerin borçlanmadan yatırım yapmasını sağlamayı amaçlıyor. 

"FUARDAYIZ, BEKLERİZ…"

Çözüm Tasarruf Manisa Şube Müdürü Cihan Kılçık, faaliyet alanlarıyla ilgili bilgi vererek, ”Manisa’da böyle bir organizasyonda olmak bizler için önemli. Hem vatandaşların hem de bu fuarda yatırım yapacak olan kurum ve kuruluşlar ile çalışma fırsatı doğdu. İleriye yönelik projelerde bizleri tercih etmeleri ve sadece konut, taşıt, bireysel finansman gibi ihtiyaçlar değil, ticari faaliyetlerini ilerletmenin de çözüm yollarını sunuyoruz. Faiz hassasiyetini ön plana alarak yatırım yaparken büyük faizlerin altında ezilmeden, kendi finansmanını kontrol ederek yatırımını sürprizlere bırakmamak önemli. Biz Manisa Tarım Fuarında sizleri standımıza bekliyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
11
açık