CHP’Lİ BALABAN: "YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ” 

banner297

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Başkanı Semih Balaban ile CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Manisahaberleri.com'u ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Murat Yalçın’ın sorularını yanıtlayan Balaban, “Yarın seçim varmış gibi sürekli çalışıyoruz" dedi. 

MANİSA 14.01.2021, 14:09 14.01.2021, 14:23
CHP’Lİ BALABAN: "YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ” 

CHP'li başkanları Manisahaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Murat Yalçın karşıladı. Basın özgürlüğünün önemine dikkat çeken CHP'li başkanlar, Manisa kamuoyunun takdir ettiği Manisahaberleri.com'a ilkeli habercilik analayışından ötürü tebrik ettiler. 

Ziyarette konuşan CHP'li Balaban, "Öncelikle Manisa'nın seçkin kurumlarından bir olan Manisahaberleri.com'u ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yıllardır tanıdığımız Murat Yalçın'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledik. Basın zor bir meslek bir o kadar da onurlu, zevkli bir meslek. Biz Manisa basınına her zaman müteşekkiliz. Bizim sesimizi duyuruyorlar. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak sadece eleştirel değil, çözüm üreten de çözümleri sunan da bir partiyiz. 17 ilçe başkanımızla birlikte en iyi şekilde çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz. Ben bu güzel buluşmadan dolayı Manisa haberleri ailesine teşekkür ediyor, sevgi saygılarımı sunuyorum" dedi.

"Yarın seçim varmış gibi sürekli çalışıyoruz"

Balaban ayrıca, "İl yönetimi, ilçe başkanlığı olarak seçimden seçime çalışan bir örgüt yerine 365 gün çalışan bir örgüt olamayı hedefledik. Bunu büyük oranda başardık. Çünkü seçimden seçime çalışmak pek inandırıcı olmuyor. Yarın seçim varmış gibi sürekli çalışıyoruz. Seçime de hazırız. Bunları seçim çalışması değil bir örgüt çalışması olarak görebiliriz. Sayın Genel Başkanımızın kitabını değerli basın mensuplarına, başkanlara, kanaat önderlerine, muhtarlara bunları hediye ederek daha iyi anlamalarına katkı yapmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

CHP'li Gürtunca da "Ülkemizde yaşanan olumsuz koşullara rağmen görevlerini sorumluluklar, onurla yerine getiren tüm basın mensuplarını ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu konuda Manisa'da çok önemli bir alana sahip Manisahaberleri.com'u ve Murat Yalçın'ı ziyaret etmekten onur duyduk. Önümüzdeki süreçte görevlerinde başarılar, mücadelelerinde kolaylıklar diliyoruz. İnşallah her şey çok daha güzel olacak " diye konuştu.

Ziyaret sonunda CHP'li Balaban, Murat Yalçın'a Kılıçdaroğlu'nun Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş isimli kitabını hediye etti. CHP'li başkanlara ziyaretinden ötürü teşekkür eden Murat Yalçın, görevlerinde başarılar diledi.

Yorumlar (0)
-2
açık