banner299

banner298

CHP'DEN ALTERNATİF ÇELENK SUNMA TÖRENİ

banner297

CHP Manisa il ve ilçe teşkilatları her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda alternatif çelenk sunma töreni gerçekleştirdi. 

Manisa 23.04.2021, 13:43
CHP'DEN ALTERNATİF ÇELENK SUNMA TÖRENİ
banner388

TBMM’nin kuruluşunun 101.’nci yıldönümü ve 23 Nisan sebebiyle CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Yunusemre İlçe Başkanı Av.Yalçın Arcak, kadın kolları, gençlik kolları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. 
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balan’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından partililer 1 dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı’nı okudu. 
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, çelenk sunma töreninde yaptığı açıklamada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda pandemi sebebiyle buruk bir şekilde kutlandığının altını çizerek şu ifadelere yer verdi:
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı pandemi koşullarında istediğimiz düzeyde maalesef kutlayamıyoruz. Ama 23 Nisan’ı çocuklarımıza armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnet ve saygıyla anıyoruz. 23 Nisan çocuklarımıza armağan edilmiş, dünyada ilk ve tek bayram. Bu da yüce önderimiz Atatürk’ün çocuklarına verdiği en önemli göstergesidir. CHP olarak bu zorlu süreçte çocuklarımızın ne zorluklar yaşadığını çok iyi görüyor. Okullarından, arkadaşlarından, ailelerinden uzak kaldılar. Ama CHP olarak çocuklarımıza söz veriyoruz. Onların hayallerini gerçekleştirebileceği, babalarının, annelerinin işsiz kalmadığı yaşanabilir adil ve geleceğe güvenle bakabileceği bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Bizler Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Çocuklarımızdan da beklentimiz Atatürk sevgisiyle büyüyüp, onun yolundan ayrılmamalarıdır.”
Alternatif törenin ardından partililer çelenk yanında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (2)
sosyal mesafe 3 hafta önce
hani sosyal mesafe nerede
leblebici 3 hafta önce
lebalebin binde biri değil.
25
açık