ÇERÇİ, EN BAŞARILI BAŞKANLAR ARASINDA

banner297

ORC Araştırma Şirketi, Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları anketi gerçekleştirdi. 30 büyükşehirdeki ilçe belediye başkanları baz alınarak gerçekleştirilen ankette Türkiye genelinde yine ilk onda yer alan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, aynı zamanda Ege Bölgesi’nin en başarılı 2. belediye başkanı oldu.

Manisa 13.04.2021, 15:14
ÇERÇİ, EN BAŞARILI BAŞKANLAR ARASINDA
banner388

ORC Araştırma Şirketi, 30 büyükşehirde son iki yılın en başarılı ilçe belediye başkanları anketi yaptı. Araştırma, 19 Mart - 07 Nisan 2021 tarihleri arasında 25 bin seçmenin üzerinde nüfusu olan ilçelerde toplam 27 bin 160 kişi ile yüz yüze ve bilgisayar destekli telefon görüşmesiyle (CATI) gerçekleştirildi. Türkiye’nin en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında AK Partili Mamak Belediye Başkanı Murat Köse 1., CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 2., İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı K. Engin Özcan 3. olurken; örnek alınan projeleriyle beğeni toplayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Çerçi de yüzde 53,7 başarı oranıyla 8. sırada yer aldı. Dr. Mehmet Çerçi, aynı zamanda Ege Bölgesi’nin en başarılı belediye başkanları arasında İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı K. Engin Özcan'ın arkasından 2. olarak ilk onda yer alan tek AK Parti’li belediye başkanı olarak dikkat çekti.
Yapılan ankette Türkiye'deki en başarılı 10 belediye başkanı arasında 4 AK Parti'li, 3 CHP'li, 2 MHP'li bir de İYİ Partili başkan kendine yer bulurken, Ege Bölgesindeki en başarılı ilçe belediye başkanları arasında 8 CHP'li, 1 AK Parti'li, 1 de İYİ Partili başkan kendine yer bulabildi.

Yorumlar (6)
4545 4 ay önce
:) Başarı derken, Yunusemre sakinlerinin haberi yok da
kadir turhan 4 ay önce
bence bu araşatırmayı yapan doğru bilgileri elde etmemiş mehmet çerçi seöilse seçilse en başarısız başkan seçilir
İnsan 4 ay önce
Hangi konuda en başarılı başkan ki çerçi acaba çok merak ediyorum doğrusu
Ya bırakın bu işleri 4 ay önce
Kardeşim bırakın bu işleri. Kaç para vererek yaptırıyorsunuz bu açıklamaları. Yeğenlerini, akrabalarını, kadrolu olarak işe alma konusunda Türkiye'de ilk 10'a girer bence
adem adem 4 ay önce
ya buna çok güldüm çokkkk:)))ya evranozda su yok varsa tazyik yok telefon ediyoruz maski sorumlu diyorlar iyide 50 tl su yüklüyoruz 36.50 tl yunusemre belediye katı atık bertaraf alıyor bu parayı almasını biliyorsanız halkını korumasınıda bileceksiniz aaa pardon birde yollar var merkezden tutun horozköy dahil muradiye içi yollar berbattttttttt bundan büyük şehirmi sorumlu sadece soruyorum:))))
ahmet 4 ay önce
yalana bak adam 21 oy fark ile kazandı başkası olsa seçim tekrarı yapardı bu kabul etmedi bile tekrarı....
32
açık