CAN DOSTLARI UNUTULMADI

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında beslenme imkanları azalan sokak hayvanlarını unutmuyor. Can dostlarımıza desteğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasıyla 19-20 Aralık tarihlerinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında kent merkezinde kedi ve köpeklerin muhtelif beslenme noktalarına mama bırakıldı.

MANİSA 20.12.2020, 15:14
CAN DOSTLARI UNUTULMADI

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarını da unutmuyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında beslenme imkanları azalan sokak hayvanlarına destek olmak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda harekete geçen ekipler, kent merkezinde kedi ve köpeklerin muhtelif beslenme noktalarına mama bıraktı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerince 19-20 Aralık tarihlerinde yürütülen çalışma ile aynı zamanda can dostlarımızın sağlık durumları da gözden geçirildi. Çalışma ile ilgili olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'ndan yapılan bilgilendirmede sokaktaki can dostlarımızın beslenmelerinde olumsuzluk yaşanmaması adına Manisa Büyükşehir Belediyesinin düzenli olarak mama desteğine devam edeceği belirtildi.


Yorumlar (1)
ERHAN B. 4 hafta önce
SOKAKLARA, PARKLARA, EV ÖNLERİ GİBİ BİLİNÇSİZCE MAMAYI SERPEREK BU İŞ OLMAZ Bİ İŞ YAPIYORSUNUZ BENCE PROFESYONEL OLMALI.
5
az bulutlu