BÜYÜKŞEHİR'DEN ULAŞIM ZAMMI AÇIKLAMASI

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ulaşım zamlarına ilişkin, Manisa il genelinde toplu taşıma araçlarına uygulanan ücretler günün gelişen ve değişen ekonomik koşulları göz önüne alınarak ve toplu taşıma hizmetlerinin sürdürülebilirliğinin de sağlanması amacıyla, Ulaşım koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından belirlenmektedir. Konu ile ilgili talepleriniz ilgili birimimize aktarılmıştır" ifadelerine yer verildi.

Manisa 10.01.2022, 18:21
BÜYÜKŞEHİR'DEN ULAŞIM ZAMMI AÇIKLAMASI

Manisa'da ulaşım ücretlerinde yapılan zammın ardından sosyal medyada bazı kullanıcılar fiyat artışına tepki gösterdi. 

"Yürüyerek mi gidelim?"

Twitter hesabı üzerinden zam artışına tepki gösteren bir kullanıcı, "Bu fiyatlara bir dur demeyecek misiniz? Yürüyerek mi gidelim? Yarım saatte bir otobüs gelir, minicik otobüslere kapasitenin iki katı binilir. İnsaf vatandaşa." notuyla Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabını etiketledi.

"Ekonomik koşulları göz önüne alınarak..."

Büyükşehir'den paylaşımın ardından yanıt geldi.Yapılan açıklamada, "Sayın @enguzeldk61; Manisa il genelinde toplu taşıma araçlarına uygulanan ücretler günün gelişen ve değişen ekonomik koşulları göz önüne alınarak ve toplu taşıma hizmetlerinin sürdürülebilirliğinin de sağlanması amacıyla, Ulaşım koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından belirlenmektedir. Konu ile ilgili talepleriniz ilgili birimimize aktarılmıştır. Saygılarımızla." denildi.

Yorumlar (7)
oktay 1 hafta önce
Ne oldu iktidarın minik ortağı zamları yaptınız lafa geldiğinde ülke de herşey yolunda madem yolunda bu zam neden bu ülke de siyasi ahlak hiç bu kadar kirlenmemişti
ahmet 1 hafta önce
belediye deyince kusasım geliyor miğde bulandırıyorsunuz....
vatandaş 1 hafta önce
seçimlerde görüşeceğiz
Manisalı 1 hafta önce
Türkiye nin en pahalı ulaşımı manisa'da . Gidilen yerler km değil. Yazık.tepki yok.
Huysuz 1 hafta önce
İstanbulda % 36 geldi türkiyenin enflasyon durumu bu cengiz ergünle ne alakası var yürüyerek gidin madem istanbulda olsa imamoğluna kızmazdınız elektrikli otobüsle konforlu gidiyorsunuz, nankörlük ediyorsunuz. Cengiz başkana laf etmeyin sakın siz her şeyi bu ülkede bedava sanıyorsunuz galiba maliyetlerden bi haber yaşıyorsunuz. Gercekler böyle değil belediyeyi eleştirecek donanımız yok bu ülkenin gerçeği enflasyon.mazot 14 lira oldu içtiğin sigara 25 lira gidin kumda oynayın siz.
ilker 1 hafta önce
Manisa trolü konuştu...
manisalı 1 hafta önce
istersen koşarak git.
-1
açık